A.Semionova: „Tegul Chabibas nurodinėja kaip kam gyventi savo kalnuose, nors ir tą užkampį pasieks civilizacija“ fotogalerija (31)

2021.09.09 16:47
Chabibas Nurmagomedovas ir Angelina Semionova | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas ir Angelina Semionova | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Konservatyvumu garsėjantis buvęs UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas dagestanietis Chabibas Nurmagomedovas pareiškė nesuprantantis, kam UFC ir kitoms MMA organizacijoms yra reikalingos narvo merginos.

Tas jo pasisakymas sukėlė tikrą rezonansą visuomenėje. Vieni ragino prisiminti, kad Ch.Nurmagomedovas kilęs iš Dagestano, kur galioja visai kitokios kultūros normos nei Vakaruose, o kiti tiesiai šviesiai rėžė, kad nepritaria sportininko nuomonei. Savo nuomonę nusprendė išsakyti ir 27-erių Rusijos boksininkė Angelina Semionova (2-1, 2 nokautai).

„Chabibas vis dar „senamadiškai“ žiūri į gyvenimą ir jo vertybes, tačiau 21-asis amžius jau prasidėjo ir moterys turi tokias pačias teises kaip vyrai. MMA yra ne tik sporto kovos, tai ir visas šou, kuriamas aplinkui. Narvo merginos MMA turnyruose yra visiškai įprastas dalykas. Tai kaip vyšnia ant torto. Chabibui reikia pamiršti tą seksizmą, prie kurio jis priprato Dagestano kalnuose, jei jis nori gyventi civilizuotoje visuomenėje, kurioje seniai viskas pasikeitė. Jei ne, tada tegul jis savo kalnuose toliau nurodinėja, kaip kam reikia gyventi, nors ir tą užkampį anksčiau ar vėliau pasieks civilizacija“, - aiškino A.Semionova.

Rusijos boksininkė savo šalyje išgarsėjo, kai metė iššūkį reperiui Morgenšternui susikauti bokso ringe. A.Semionova profesionaliai boksuotis pradėjo tik pernai ir jau pirmoje kovoje krito į nokautą. Visgi, vėliau ji du kartus iš eilės nokautavo Nataliją Savą ir „box rec“ moterų lengvo svorio kategorijos reitinge pakilo į 84-ą vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų