Michaelis ir Corinna Schumacheriai | Scanpix nuotr.

Michaelis ir Corinna Schumacheriai | Scanpix nuotr.

 Jau kitą savaitę „Netflix“ eteryje pasirodys dokumentinis filmas apie „Formulės 1“ legendą Michaelį Schumacherį. Leidimą kurti šį filmą suteikė Schumacheriu šeima, jame bus galima išvysti dar neregėtus kadrus iš šeimos archyvo. Tikimasi, kad bus suteikta ir daugiau informacijos apie M.Schumacherio būklę, kuri nuo visuomenės slepiama jau beveik aštuonerius metus.

M.Schumacheris tragišką nelaimę patyrė 2013 m. pabaigoje, kai slidinėdamas parkrito ir galva trenkėsi į akmenį. Jei ne šalmas, incidentas veikiausiai būtų buvęs mirtinas. Vokiečio žmona Corinna, prisimindama šį incidentą, nesulaikė ašarų ir atskleidė paskutinius M.Schumacherio ištartus žodžius.

„Prieš pat nelaimę jis man pasakė, kad sniego kokybė nėra pati geriausia. Jis svarstė, kad galbūt reikėtų skristi į Dubajų ir ten šokti su parašiutu... Aš niekada nekaltinau Dievo dėl to, kas nutiko. Tai tiesiog buvo didžiulė nelaimė. Visos nelaimės, skirtos žmogui per gyvenimą, tada susidėjo į vieną momentą... Jei pradedi savęs klausinėti, kodėl toks dalykas nutiko Michaeliui, tada pasidaro labai sunku, bet galima klausti ir to, kodėl tokie dalykai nutinka kitiems žmonėms? Ilgiuosi Michaelio kiekvieną dieną. Jo ilgisi vaikai, tėvas. Visi jo ilgisi“, - sakė C.Schumacher.

Moteris pripažino, kad M.Schumacherio buvimas šalia jau padeda ištverti šį sunkų laikotarpį: „Michaelis yra su mumis. Jis kitoks, bet jis yra čia ir tai man suteikia jėgų. Mes gyvename kartu, atliekame jam įvairias terapijas. Darome viską, kad Michaelis jaustųsi geriau, kad jis pasijaustų esąs šeimos narys. Kad ir kas benutiktų, aš su kitais šeimos nariais nepasiduosime. Stengiamės išlaikyti tvirtą ryšį tarp visų šeimos narių, nes Michaeliui jis visada buvo labai svarbūs. Man rūpi tai, kad Michaelis dabar galėtų mėgautis privačiu gyvenimu, kiek tai įmanoma. Jis anksčiau labai saugojo šeimos narių privatumą ir mes dabar norime jam atsilyginti tuo pačiu.“

M.Schumacherio sūnus Mickas sėkmingai seka tėvo pėdomis ir šiemet debiutavo „Formulėje 1“. Jis pripažino, kad labiausiai gailisi to, kad su tėvu negali pasikalbėti apie autosportą.

„Net neabejoju, kad dabar su tėvu surastume labai daug bendrų temų ir nesunkiai vienas kitą suprastume. Juk abu kalbėtume ta pačia – autosporto – kalba. Labai dažnai apie tai pasvajoju. Viską atiduočiau, kad tai taptų realybe“, - sakė Mickas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų