Chabibas Nurmagomedovas ir Arianny Celeste | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas ir Arianny Celeste | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 Konservatyvumu garsėjantis buvęs UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas dagestanietis Chabibas Nurmagomedovas neseniai pareiškė nesuprantantis, kam UFC ir kitoms MMA organizacijoms yra reikalingos narvo merginos.

„Nenoriu nieko įžeisti, bet man atrodo, kad narvo merginos MMA suteikia mažiausiai naudos. Kokią funkciją jos atlieka? Parodyti, koks dabar bus raundas, galima ir ekrane virš narvo. Ar jos populiarina sportą? Ar jos padeda žmonėms sužinoti, koks dabar bus raundas? Ką jos apskritai daro? Kas nors man paaiškinkite. Kaip suprantu, tai yra kažkoks ankstesnių laikų palikimas. Iš istorijos reikia mokytis, kad ateityje nebekartotume praeities klaidų. Istorija rodo, kad narvo merginos yra bevertės. Tokia mano nuomonė“, - rėžė Ch.Nurmagomedovas.

Garsiausia UFC narvo mergina Arianny Celeste nusprendė pateikti išsamų atsaką dagestaniečiui: „Jau 15 metų mes esame daugiau nei tik UFC narvo merginos. Reklamuojame UFC, skiriame dėmesį fanams, keliaujame po pasaulį. Nors pasaulis dabar kitoks, vis tiek jaučiu pozityvią energiją, kai tik turnyras rengiamas su fanais. Man reikėjo 15 metų sunkaus darbo ir pasiaukojimo, kad galėčiau tapti turtinga ir nepriklausoma moterimi, įsigyti 3 nekilnojamojo turto objektus, nebijoti rizikuoti ir kurti savo ateitį. Gali vadinti mus bevertėmis, bet žmonėms, kurie sunkiai dirba, tokia kritika pro vieną ausi įeina, pro kitą – išeina. Mano gyvenimas pernelyg geras, kad būčiau nelaiminga. Tu neprivalai manęs mėgti, bet tu turėsi mane gerbti. Ir dar vienas dalykas. Kodėl žurnalistai spaudos konferencijoje klausinėja nuomonės apie narvo merginas? Juk turėtų būti įdomesnių temų“.

Išsamų komentarą parašė ir Luciana Andrade: „Žmonės per daug laiko švaisto, ginčydamiesi dėl to, ar kiti pasielgė teisingai, ar ne. UFC svarbu tiek sportas, tiek pats šou, o narvo merginos reprezentuoja kompanijos simbolius ir stengiasi, kad juos atpažintų kuo daugiau žmonių. Dirbu UFC 8 metus ir esu dėkinga už viską, ką man ši organizacija suteikė. Įrodžiau, kad galima studijuoti, turėti kitą darbą, investuoti ir, tuo pačiu, būti UFC narvo mergina. Žmonės mane vadino kvaile, dar visai neseniai moterų palaikymo kitoms moterims labai stigo, tačiau man visada patikdavo užtildyti kritikus. Visa ši patirtis padėjo užsiauginti „storą odą“. Dabar jau 2021 m. ir aš tikrai neleisiu kažkam diktuoti, kokią profesiją turėčiau rinktis ir kuo turėčiau užsiimti. Pabaigai, dar vienas dalykas – mes neuždirbame daugiau nei kovotojai“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (13)
Registruoti
Anoniminiai (13)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų