5 įvarčius praleidusi Lietuvos rinktinė pasaulio čempionato atrankoje patyrė skaudų pralaimėjimą prieš italus VIDEO (83)

2021.09.08 23:35
Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Lietuvos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos C grupės rungtynėse svečiuose 0 – 5 turėjo pripažinti Italijos futbolininkų pranašumą.

Ovidijus Verbickas 2-ąją minutę atliko pavojingą smūgį dešine koja pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Moise‘as Keanas 11-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0. Giacomo Raspadori 14-ąją minutę atliko nuostabų smūgį, o kamuolys nuo Edgaro Utkaus „rikošeto“ atsidūrė vartų tinkle 2:0. G.Raspadori 24-ąją minutę pasinaudojęs dar viena varžovo klaida pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0. M.Keanas 29-ąją minutę nuostabiu smūgiu pirmuoju lietimu nepaliko šansų vartininkui ir dar labiau padidino italų pranašumą 4:0. Federico Bernardeschi 43-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Iš varžovų gynybos gniaužtų išsilaisvinęs F.Bernardeschi 50-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Giovanni Di Lorenzo 54-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo net 5:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Gianluca Scamacca 66-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Gaetano Castrovilli 84-ąją minutę atliko nuostabų smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.


Rungtynių eiga:

90 min. Lietuvos rinktinė patyrė pralaimėjimą rezultatu 0 – 5.

Rungtynių statistika (Italija – Lietuva)

Rungtynių statistika (Italija – Lietuva) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika (Italija – Lietuva) | „Scoreboard“ statistika

90 min. Pridedamos 2 papildomos žaidimo minutės.

84 min. Gaetano Castrovilli atliko nuostabų smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.

81 min. O.Verbickas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

66 min. Tikslaus perdavimo sulaukęs Gianluca Scamacca atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. 

54 min. ĮVARTIS! Giovanni Di Lorenzo nuostabiu smūgiu iš tolimesnės distancijos nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir rezultatas tapo net 5:0.

53 min. Giacomo Raspadori dar kartą pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir rezultatas nepakito.

50 min. Iš varžovų gynybos gniaužtų išsilaisvinęs F.Bernardeschi atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min. Lietuviai po pirmojo kėlinio atsilieka rezultatu 0 – 4.

Pirmojo kėlinio statistika (Italija – Lietuva)

Pirmojo kėlinio statistika (Italija – Lietuva) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika (Italija – Lietuva) | „Scoreboard“ statistika

45 min. Pridedama 1 papildoma žaidimo minutė.

43 min. Federico Bernardeschi atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

36 min. O.Verbickas atliko dar vieną smūgį, tačiau kamuolį šį kartą sėkmingai blokavo varžovas ir sukurti pavojaus nepavyko.

29 min. ĮVARTIS! M.Keanas nuostabiu smūgiu pirmuoju lietimu nepaliko šansų vartininkui ir dar labiau padidino italų pranašumą 4:0.

24 min. ĮVARTIS! G.Raspadori pasinaudojęs dar viena varžovo klaida pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

14 min. ĮVARTIS! Giacomo Raspadori atliko nuostabų smūgį, o kamuolys nuo Edgaro Utkaus „rikošeto“ atsidūrė vartų tinkle 2:0.

11 min. ĮVARTIS! Moise‘as Keanas pasinaudojęs grubia varžovo klaida nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė Italijos rinktinę į priekį 1:0.

10 min. O.Verbickas sustabdęs kamuolį atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau pastarasis Italijos rinktinės vartininkui problemų nesukėlė.

5 min. Giacomo Raspadori reidą į baudos aikštelę sėkmingai sustabdė net keletas lietuvių ir Italijos rinktinės ataka nutrūko.

2 min. Ovidijus Verbickas atliko pavojingą smūgį dešine koja pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Startinės komandų sudėtys:

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai: 

• Lietuviai po ketverių sužaistų rungtynių vis dar neturi nei vieno taško savo sąskaitoje ir rikiuojasi paskutinėje, penktoje C grupės vietoje, tuo tarpu italai su 11 taškų žengia pirmi.

• Naujajam Lietuvos rinktinės treneriui Valdui Ivanauskui savo debiuto dar teks palaukti. Pastarasis sulaukė teigiamo koronaviruso testo atsakymo. Treneris praleido rungtynes su Šiaurės Airija ir Bulgarija bei negalės vadovauti komandai taip pat su Italija. Rinktinei šiose rungtynėse nuo šoninės linijos vadovaus treneris Tomas Ražanauskas.

• Rinktinė Italijoje turės verstis be Fedoro Černycho bei Domanto Šimkaus, kurie akistatą turės praleisti dėl surinktų kortelių.

• Europos čempionai italai pagerino iki tol egzistavusį rekordą – nepralaimėjo jau 36-erių rungtynių iš eilės.


Komentarai: 

Tomas Ražanauskas, Lietuvos rinktinės treneris:

„Mūsų vaikinų laukia rimtas iššūkis. Kaip visi žinome, Italijos rinktinė yra Europos čempionai, vyrai tai supranta ir tam ruošiasi. Manau, kad vyrai tai įvertins ir tikrai sugebėsime parodyti, ką galime. Analizavome Italijos komandą, kuri daug silpnų vietų neturi, tad žiūrėsime, kaip viskas vyks. Ruošiamės kaip ir visoms rungtynėms, gal žaidėjai ne viską parodo, ką viduje jaučia, bet ir jiems turėtų būti įdomu sužaisti su tokiu priešininku, nes žaisi prieš geriausius pasaulio žaidėjus. Kai kuriems žaidėjams per visą karjerą nepavyksta sužaisti prieš tokius varžovus, tad tikiuosi, kad jie tai įvertins. Mums nėra ko prarasti, prarasti gali tik Italijos rinktinė. Ruošiamės su gera nuotaika, įtampos nėra ir ruošiamės kaip normalioms rungtynėms, apie papildomą motyvaciją kalbėti nereikia."


Komandų forma:

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

 

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų