Naujasis LKF prezidentas V.Gedvilas: „Realiausias kandidatas į rinktinės trenerio postą – K.Maksvytis“ (4)

2021.09.07 15:02
Vydas Gedvilas | „Stop“ kadras

Vydas Gedvilas | „Stop“ kadras

  Antradienį „Krepšinio namuose“ Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ataskaitinė-rinkiminė konferencija, kurios metu buvo išrinktas ir naujasis LKF prezidentas, pakeisiantis nuo 2011 m. šias pareigas užėmusį Arvydą Sabonį.

136 balso teisę turintys asmenys slaptu balsavimu išrinko, kad naujuoju LKF prezidentu tapo Vydas Gedvilas (77 balsai), gerokai pranokęs tiek Ramūną Butautą (31 balsas), tiek Robertą Javtoką (28 balsai).

Po balsavimo vykusioje spaudos konferencijoje V.Gedvilas atskleidė, kad realiausiu kandidatu tapti Lietuvos rinktinės vyriausiuoju treneriu yra Kazys Maksvytis, o moterų rinktinės – Rimantas Grigas.

„Tai yra pirmasis sprendimas. Jau anksčiau buvau susitikęs su K.Maksvyčiu ir paprašėme, kad jis pasirašydamas kontraktą su klubu, įrašytų sąlygą, kad galėtų išvažiuoti į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę. Aišku, bus trenerių asociacijos patarimai ir sprendimai, bet asmeninė mano nuomonė yra tokia, kad K.Maksvytis yra realiausias kandidatas, bet dar turės pritarti vykdomasis komitetas, trenerių asociacija tars savo žodį. K.Maksvytis jau yra sutikęs ir mielai treniruotų Lietuvos rinktinę. Aš manau, kad išmušė jo valanda. Aš kažkada sakiau, kad rinktinę treniruoti turi Rimas Kurtinaitis, nes tada jis buvo energijos užtaisas. Neatmetu galimybės, kad K.Maksvytis pakviestų galbūt Kęstutį Kemzūrą, R.Kurtinaitį, Dainių Adomaitį... Jis priims sprendimą, nes jis būtų atsakingas už krepšinio rezultatus. Visada kalbu tai, kad rinktinę turi treniruoti vyriausieji klubų treneriai“, – sakė V.Gedvilas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų