Pasibaigęs. 11-22 14:00
A Lyga - Final
Riteriai
2
Neptunas
1
Pasibaigęs. 11-22 16:50
LKL
Jonava
71
Rytas
105
Pasibaigęs. 11-22 19:10
LKL
Šiauliai
83
Gargždai
94
Pasibaigęs. 11-23 03:00
NBA
Bulls
121
Wizards
120
Pasibaigęs. 11-23 05:00
NBA
Nuggets
123
Kings
128
Pasibaigęs. 11-23 16:50
LKL
Lietkabelis
77
Žalgiris
81
Pasibaigęs. 11-23 19:10
LKL
Nevėžis
79
Juventus
96
Pasibaigęs. Šiandien 03:00
NBA
Grizzlies
115
Nuggets
125
Pasibaigęs. Šiandien 03:00
NBA
Pelicans
143
Bulls
130
Pasibaigęs. Šiandien 05:00
NBA
Kings
117
Timberwolves
112
Šiandien, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
Baskonia
-
Šiandien, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Borussia
-
Villarreal
-
Šiandien, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Chelsea
-
Barcelona
-
Šiandien, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Manchester City
-
Bayer
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Liverpool
-
PSV
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Atletico
-
Inter
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
PSG
-
Tottenham
-
Rytoj, 22:00
UEFA Čempionų lyga
Arsenal
-
Bayern
-
11-27, 05:00
NBA
Kings
-
Suns
-
11-29, 02:30
NBA
Hornets
-
Bulls
-
11-29, 04:30
NBA
Nuggets
-
Spurs
-
11-29, 04:30
NBA
Jazz
-
Kings
-
11-30, 02:30
NBA
Pacers
-
Bulls
-
11-30, 04:00
NBA
Suns
-
Nuggets
-
12-01, 04:00
NBA
Kings
-
Grizzlies
-
12-02, 02:30
NBA
Magic
-
Bulls
-
12-02, 04:00
NBA
Nuggets
-
Mavericks
-
12-03, 18:30
KMT
Juventus
-
Nevėžis
-
12-04, 02:00
NBA
Pacers
-
Nuggets
-
12-04, 03:00
NBA
Bulls
-
Nets
-
12-04, 03:00
NBA
Rockets
-
Kings
-
12-04, 18:00
Europos taurė
Bahčešehir
-
Neptūnas
-
12-04, 18:30
KMT
Jonava
-
Gargždai
-
12-04, 20:00
Europos taurė
Lietkabelis
-
London Lions
-
12-04, 20:00
Eurolyga
Žalgiris
-
Maccabi Tel Aviv
-
12-06, 02:30
NBA
Hawks
-
Nuggets
-
12-06, 03:00
NBA
Bulls
-
Pacers
-
12-06, 16:50
LKL
Rytas
-
Nevėžis
-
12-06, 19:10
LKL
Lietkabelis
-
Šiauliai
-

Žūtbūtinės salės futbolo čempionato „mirtininkų“ grupės kovos vyks Vilniuje (2)

2021-09-07 12:05
Pasaulio salės futbolo čempionatas | Organizatorių nuotr.

Pasaulio salės futbolo čempionatas | Organizatorių nuotr.

 Jau šį sekmadienį, rugsėjo 12 dieną, startuosiantis FIFA Pasaulio salės futbolo čempionatas taps didžiausiu pasiekimu Lietuvos futbolo istorijoje. 22 dienas truksiantis turnyras vyks trijuose mūsų šalies didmiesčiuose, tuo metu didžiausią intrigą keliančią vadinamąją „mirtininkų“ grupę išvysime Vilniuje.

24 rinktinės turnyrą pradės šešiose grupėse po keturias komandas. Į aštuntfinalio etapą pateks visos pirmąją ir antrąją vietas grupėse užėmusios rinktinės bei keturios geriausiai pasirodžiusios trečiosios vietos. „Mirtininkų“ etiketė šiemet yra klijuojama turnyro F grupei, kurioje Argentinos, Irano, Serbijos bei JAV rinktinės į mūšį dėl „vietos po saule“ stos Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenoje.

Argentinos salės futbolo rinktinė yra laikoma ne tik „mirtininkų“ grupės favorite, bet viena pagrindinių pretendenčių laimėti visą turnyrą. Argentiniečiai Lietuvoje gins planetos čempionų titulą, kurį iškovojo 2016 metų pasaulio čempionate, tuo metu atrankoje į šį turnyrą be didesnio vargo šventė visas šešias pergales. Argentinos komanda „ant popieriaus“ yra laikoma trečia stipriausia pasaulio rinktine.

Didžiausią iššūkį argentiniečiams „mirtininkų“ grupėje mes Irano nacionalinė rinktinė, kuri savo žemyne varžovus nuo kelio šluoja, kaip buldozeris. Azijos salės futbolo taurėje iraniečiai čempionais yra tapę net dvylika kartų per 15 turnyrų, o likusius tris kartus užėmė vieną antrąją ir dvi trečiąsias vietas.

Praėjusiame salės futbolo čempionate bronzą iškovojusi Irano rinktinė istoriškai gali pasigirti turinti vienus geriausių salės futbolo žaidėjų visoje Azijoje, tarp kurių ir visų laikų rezultatyviausias šio sporto atstovas Vahidas Shamsaei, per karjerą pelnęs net 392 įvarčius. Geriausių planetos salės futbolo rinktinių sąraše Iranas šiuo metu užima penktąją vietą.

Pasaulio salės futbolo čempionatas | Organizatorių nuotr.

Pasaulio salės futbolo čempionatas | Organizatorių nuotr.

Argentinos bei Irano futbolininkams nemažą galvos skausmą turėtų sukelti Serbijos rinktinė. Nors ši komanda pasaulio čempionate dalyvaus tik antrą kartą, tačiau paskutiniais metais demonstruoja puikų žaidimą ir, anot pasaulio salės futbolo komandų reitingo, yra šešiolikta stipriausia planetos rinktinė. Aukščiausias serbų salės futbolo pasiekimas iki šiol yra ketvirtoji vieta 2016 metų Europos čempionate.

„Erelių“ pravardę turinti ekipa savo stiprų žaidimą pademonstravo ir šių metų čempionato atrankoje. Kelialapį į Lietuvos sostinę serbai užsitikrino iškovodami šešias pergales per septynerias rungtynes, per kurias įmušė net 30 įvarčių bei nugalėjo tokias komandas, kaip Prancūzijos ar Belgijos rinktinės.

Staigmenų visiems gali pateikti ir paskutinė „mirtininkų“ grupės komanda – Jungtinės Amerikos Valstijos. Nors amerikiečiai rinktinių reitinge užima tik 46-ąją vietą, komanda savo trofėjų lentynoje turi pasaulio čempionato sidabro ir bronzos medalius, o šiame čempionate dalyvaus jau šeštą kartą iš devynių. Negana to, „bilietą“ į Vilnių JAV ekipa iškovojo tapdama gegužę vykusio CONCACAF čempionato vicečempione.

„Labai smagu, kad vilniečiams galėsime padovanoti stipriausios čempionato grupės dvikovas. Nors Iranas ir Argentina yra labai stiprios komandos, Serbija tikrai planuoja pateikti siurprizų. Be abejo, negalime pamiršti ir apie klastingus JAV salės futbolininkus. Bet kuriuo atveju, laukia labai įdomus ir intriguojantis reginys“, - teigė Vilniaus „Avia Solutions Group“ arenos vadovas Andrius Žiauberis.

„Džiaugiamės, jog FIFA atstovai įvertino mus, kaip aukščiausių standartų infrastruktūrą bei itin profesionalią komandą turinčią areną. Sunkiai dirbame, kad Lietuvai ir dar 136 šalims, kuriose turnyras bus transliuojamas, padovanotume geriausią įmanomą futbolo šventę. Nieko panašaus Lietuvoje nesame turėję, todėl kviečiu visus tapti šio istorinio įvykio mūsų šalies futbolui liudininkais“, - pridūrė A. Žiauberis.

Lietuvoje viešintys FIFA atstovai šiuo metu įtemptai ruošiasi netrukus startuosiančiam čempionatui ir teigia, kad darbą labai palengvina puiki mūsų šalies arenų būklė bei esama moderni infrastruktūra, todėl pasirengimo procesas vyksta idealiai pagal planą.

„Pasiruošimas čempionatui susideda iš dvejų metų planavimo ir dvejų savaičių paruošimo darbų arenose. Visgi, rengti turnyrą Lietuvoje yra vienas malonumas, nes jūsų arenos yra labai modernios ir prižiūrėtos, o skaitmeninė infrastruktūra – labai pažengusi, kas palengvins gyvenimą visiems: darbuotojams, žiniasklaidai, žaidėjams ir žiūrovams“, - teigė FIFA žiniasklaidos operacijų vadovas Ivanas Pasquariello.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų