T.Ražanauskas: „Liūdėti mes neturime kada” (3)

2021.09.05 09:49
Tomas Ražanauskas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Tomas Ražanauskas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 Šeštadienį Lietuvos nacionalinė futbolo rinktinė atvyko į Sofiją, kur jau rytoj susitiks su Bulgarijos futbolo rinktine.

Vakare vykusioje spaudos konferencijoje nacionalinės rinktinės treneris Tomas Ražanauskas neslėpė apmaudo dėl rezultato su Šiaurės Airijos rinktine, tačiau tiki, jog komandos žaidimas gerėja. Paklaustas apie esminius akcentus, kuriuos trenerių štabas išsigrynino per pastarąsias dienas, T. Ražanauskas teigė, jog svarbiausia – judėti toliau.

 

„Reikia aukščiau galvas pakelti, nežiūrint į tai, jog pralaimėjome – rezultatas neatspindėjo visos rungtynių eigos. Kaip jau minėjau anksčiau, viskas galėjo pakrypti kita linkme, jeigu būtume sėkmingai realizavę 11 metrų baudinį. Buvo labai svarbu psichologiškai atsigauti, liūdėti mes neturime kada, nes rytoj jau kitos rungtynės. Komandos nuotaika visai nebloga, bandėme nukreipti negatyvias mintis. Visas trenerių kolektyvas tiki komanda ir rytoj turime visas galimybes pasiekti teigiamą rezultatą”, – kalbėjo T. Ražanauskas.

Rinktinės treneris varžovų žaidime išskyrė komandiškumą, greitį ir kompaktišką gynybą.

„Bulgarijos rinktinės žaidėjai galbūt ir nežaidžia top klubuose šiuo metu, bet jų stiprybė yra komandiškumas. Tokių didelių žvaigdžių nėra, bet yra greiti žaidėjai – kraštuose, priekyje aukštas puolėjas. Aišku, mes nežinome, kas iš jų žais, bet ką aš mačiau paskutinėse rungtynėse su Italija, tai gan kompaktiška gynyba ir greitas išėjimas į puolimą. Manau, kad tai ir būtų jų pagrindinės stiprybės, bet, galbūt, žinodami, jog žaidžia prieš Lietuvą, bulgarai bandys dominuoti, su italais daugiau žaidė antru numeriu – rytoj bus aiškiau“, – teigė rinktinės treneris.

Lietuvos ir Bulgarijos akistatą tiesiogiai stebėkite per LRT Plius. Rungtynių pradžia – 19:00 val.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų