Rinktinėje debiutavęs D.Barauskas: „Treneriai prašė žaisti ramiai ir padėti komandai puolime“

2021.09.04 14:01
Dominykas Barauskas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Dominykas Barauskas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

 24-erių sostinės „Riterių“ kapitonas Dominykas Barauskas į savo CV ketvirtadienį pridėjo svarbiausią karjeros įrašą – debiutą Lietuvos vyrų rinktinėje. Pasaulio čempionato atrankos rungtynėse su Šiaurės Airija 74 minutę D. Barauskas pakeitė daug jėgų rungtynėse atidavusį Vaidą Slavicką.

„Smagu, kad pagaliau debiutavau. Žinoma, rezultatas neigiamas, tačiau visada turime vilties, kad bus geriau. Įdomus gavosi vakaras – galvojau, kaip elgiausi vienoje ar kitoje situacijoje, ką galėjau padaryti kitaip, koks geras jausmas debiutuoti ir kada vėl galėsiu išbėgti į aikštę su nacionalinės komandos marškinėliais“, – prabėgus pusei paros po įsimintino momento sakė D. Barauskas.

„Riterių“ kapitoną rinktinės treneriai prie savęs pasikvietė airiams pirmaujant 2:1. Deja, iki to momento, kol D. Barauskas pasirodė aikštėje, varžovai džiaugėsi turėdami jau dviejų įvarčių pranašumą.

„Treneriai drąsino, prašė žaisti ramiai ir, jei turėsiu galimybę, padėti komandai puolime. Pats galvojau, kad reikia mums įmušti vieną įvartį ir viltis įsižiebs. Aišku, kortas gerokai sumaišė tai, kad prieš man žengiant į aikštę, praleidome trečią įvartį“, – kalbėjo D. Barauskas.

Lietuvos rinktinė patyrė triuškinamą nesėkmę, tačiau pats žaidimas nei trenerių, nei žaidėjų ar aplinkos nenuteikė taip neigiamai kaip rezultatas švieslentėje.

„Dviprasmiški jausmai. Visi supranta, kad rezultatas blogas, tačiau visi kartu bandome ieškoti pozityvo. Tikrai sužaidėme ir neblogų atkarpų, tad, kaip ir treneris, galvoju, kad tokio sutriuškinimo nesame verti. Deja, galime kalbėti, ką norime, tačiau faktai yra tokie, kokie yra. Tai futbolas.

Dabar turime žiūrėti į priekį, nes rezultato, kad ir kaip norėtumėm, nepakeisime. Sekmadienį vėl viskas prasidės nuo nulio. Bandysime įrodyti, kad esame verti daugiau“, – kalbėjo D. Barauskas.

Lietuvos rinktinė sekmadienį susikaus su Bulgarija, kuri vakar susitikimą su Italijos rinktine baigė lygiosiomis 1:1. Kitą savaitę lietuvių laukia ir 35 rungtynių iš eilės nepralaimintys italai.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų