Miralemas Pjaničius | Scanpix nuotr.

Miralemas Pjaničius | Scanpix nuotr.

Nuomos pagrindais iš „Barcelonos“ į „Bešiktaš“ komandą rungtyniauti persikėlęs Miralemas Pjaničius apkaltino katalonų vyriausiąjį trenerį Ronaldą Koemanu nepagarba.

„Esu žaidėjas, man patinka žaisti futbolą, tai mane daro laimingu. Visada norėjau rungtyniauti „Barcelonos“ komandoje, tačiau negalvojau, kad situacija taps tokia sudėtinga.

Atsidūrėme tokiame taške, kai pradėjau gauti vis mažiau žaidimo minučių, situacija darėsi vis sudėtingesnė. Tuo tarpu kai žaidžiau, man buvo sunku gerai jaustis tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Tai žlugdė mano pasitikėjimą, nes negalėjau pasikalbėti su treneriu.

Tai buvo labai keista, nes treneris yra tas žmogus, kuris praneša, kas rungtyniaus, o kas ne. Visgi yra skirtingų būdų tai pranešti. Esu žaidėjas, kuris gali susitaikyti su viskuo, tačiau norėčiau tai išgirsti sakant man į akis, o ne apsimesti lyg nieko neįvyko tarsi man būtų penkiolika metų“,- atskleidė futbolininkas.

Priminsime, jog M.Pjaničius persikėlė rungtyniauti į „Barceloną“ vos prieš vienerius metus. Visgi praėjusiame sezone pastarąjį kankino traumos ir vyriausiasis treneris R.Koemanas nemato saugo savo ateities planuose.

Katalonai siekia desperatiškai sumažinti žaidėjų atlyginimus ir skolą. Šią vasarą „Barceloną“ taip pat paliko Lionelis Messi, Antoine‘as Griezmannas, Ilaixas Moriba, Emersonas, Junioras Firpo.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų