„Jungle King“ turnyro dalyviai | Organizatorių nuotr.

„Jungle King“ turnyro dalyviai | Organizatorių nuotr.

„Juose matau tikrų kovotojų mentalitetą. Tai – tikrai lietuviški kariai. Tegul sako kas, ką nori, bet jūs pabendraukite su Rudu... Jis turi tikro kario mąstyseną. Jei turėtų dar ir gerą techniką, jis būtų pasaulio TOP’as“, – sportas.lt sakė turnyro „Jungle King“ vienas iš organizatorių Dominykas Dirkstys.

Rugsėjo 11 dieną „Compensa“ koncertų salėje nugriaudės naujo formato kovos turnyras, kuriame bokso pirštines surems socialinių tinklų žvaigždės.

„Sekiau, kad vyksta Lietuvos „Instagram’e“, „TikTok’e“. Stebėjau, ką veikia daugiau sekėjų turintys asmenys, sprendžiau, ar kiekvienas iš jų turi pakankamai charizmos, kietą charakterį, kuris leistų pasirodyti ringe, – apie dalyvių atranką pasakojo D.Dirkstys. – Su dalimi buvo susisiekta, atsirado tokių, kurie atsisakė, tačiau jau turime surinkę dešimties žmonių armiją. Tai – įdomios asmenybės. Net neabejoju, kad žmonėms bus įdomu“.

Skelbiame, kad „Jungle King“ turnyre vyks bent dešimt kovų – dalyje jų santykius išsiaiškins šalies „influenceriai“. Aštuonių kovų dalyviai jau yra aiškūs: Robertas Keršys prieš Deividą Kondrackį, Vytautas Sadauskas prieš Mantą Subočių, Joncevas (IG: @joncevas_life) prieš rankų lenkimo čempioną Gintarą Gedminą (IG: @g_gedminas), Airidas (IG: @airidasgustas) prieš Aleksandr (IG: @aleksandrmichalovskij), Matune (IG: @matunex) prieš Hotuką (IG: @_allpeopleareequal_), Miamis (IG: @911miami.official) prieš Valerą (IG: @valerijus_99), Tekilla (IG: @tekillaplayhouse) prieš Serdjukovaą (IG: @serdjukovaa), pagrindine vakaro kova, planuojama, turėtų tapti mūšis tarp Viršilos (IG: @aesthetic_remis) ir Rudo (IG: @rudadas).

Pagrindinės vakaro kovos dalyvis Remigijus Viršila taipogi yra ir vienas iš dviejų „Jungle King“ organizatorių. Koviniame pasaulyje po kovos pagal bokso taisykles su profesionaliu kovotoju Dovydu „Rimkenzo“ Rimkumi išgarsėjęs R.Viršila iškart po savo debiuto ringe teigė, kad tai tebuvo pirmieji jo žingsniai. Ilgai ieškojęs priešininko R.Viršila nusprendė su D.Dirksčiu organizuoti atskirą šalies „influencerių“ turnyrą.

„Mintis organizuoti tokį turnyrą kilo jau ganėtinai seniai, – sportas.lt sakė R.Viršila. – Pats stebėjau brolių Paulų kelią į šį sportą ir tai mane labai sužavėjo. Todėl pirmasis Lietuvoje išmėginau jėgas prieš profesionalų kovotoją. Turnyro idėja? Tai dabar populiaru ir žmonėms įdomu. Kiek galima visur kišti krepšinį? Kol kas komandoje esame trise (R.Viršila, D.Dirkstys ir Audrius Marčiulionis, – aut.past.) ir atiduodame visas jėgas ir laiką, kad turnyras būtų kuo įdomesnis“.

Sulaukęs klausimo apie savo kovą R.Viršila prisipažino, kad po kovos su „Rimkenzo“ suprato, kad boksas jam tikrai patinka. „Čia – stipri disciplina, be to, mano bokso partneriai ir kolektyvas yra labai šaunūs, – sakė R.Viršila. – Kovosiu prieš Rudą, nes, kaip dažniausiai ir būna, priežastimi tapo nesutarimai socialiniuose tinkluose. Žmogus reiškia labai daug neapykantos man ir nepasitenkinimo. Mes viską išsiaiškinsime profesionaliai, o ne kažkur gatvėje susitikę“.

R.Viršila net neabejoja – kova baigsis jo pergale.

„Varžovas atrodo didelis, stiprus ir pasitikintis savimi. Aš taip pat dirbu kaip arklys, todėl, tikiu, kad mūsų kova virs tikru karu, – sakė buvęs gimnastas ir fitneso atstovas. – Arba bus ilgas ir gražus reginys, arba kažkuris greitai ir skausmingai grius. Pasiduoti, matau, nei vienas, nei kitas nesame linkę, eisime iki galo“.

Profesionalus kikbokso kovotojas D.Dirkstys teigė, kad tik pradėjus organizuoti turnyrą, derinti kovas, jis net neabejojo, kad įdomiausią scenarijų žiūrovams gali pasiūlyti būtent R.Viršila ir Rudas. „Tačiau laikas bėga ir kiekviena kova darosi vis įdomesnė. Tikiu, kad vaizdų paduos Miami su Valera... Merginų kova bus įdomi. Visos jos bus savotiškai įdomios ir intriguojančios“.

„Jungle King“ kvietimų į ringą, pasak D.Dirksčio, sulaukė ne viena ir ne dvi dešimtys socialiniuose tinkluose ryškiai matomi žmonės. „Nereikia čia švaistytis nei vardais, nei pavardėmis, bet tik noriu pasakyti, kad ringas nėra koks nors boulingas ar pasivaikščiojimas po parką. Tai yra labai rimtas dalykas, todėl visiškai suprantu, kodėl kiti nesutiko dalyvauti, ringas – ne kiekvienam“, – pabrėžė D.Dirkstys, jau įsijautęs ir, atrodo, pamilęs „promoter’io“ kostiumą.

Dominykas Dirkstys ir Valerijus | „Stop“ kadras

Dominykas Dirkstys ir Valerijus | „Stop“ kadras

Šią savaitę D.Dirkstys pradėjo treniruotis po traumos. „Dirbame asmeniškai su treneriu Vadimu Gridiajevu, – teigė ringo jau pasiilgęs . – Maniau, kad bus sunkiau. Forma ganėtinai gera, jaučiuosi puikiai. Labai trumpo laiko klausimas, kada grįšiu į ringą. Ir, pažiūrėkime, nėra to blogo, kas neišeitų į gerą – sulūžo koja, bet atsirado puiki „Jungle King“ idėja, kuri dar ne vieną kartą nustebins Lietuvą“.

Mantas Stankevičius
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (50)
Registruoti (1)
Anoniminiai (49)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų