Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Du įvarčius per septynias minutes pelnęs Cristiano Ronaldo išplėšė Portugalijos rinktinei dramatišką pergalę 2 – 1 pasaulio čempionato atrankos rungtynėse prieš Airijos futbolininkus. Susitikimo herojumi tapęs portugalas taip pat pagerino iki šiol Ali Daei priklausiusį rekordą (109 įvarčiai) ir tapo visų laikų rezultatyviausiu žaidėju rinktinėse (111 įvarčių). Puolėjas džiaugėsi užfiksuotu ypatingu pasiekimu ir pripažino, jog neketina sustoti pelnyti įvarčius.

„Iš visų rekordų, kuriuos man pavyko pagerinti karjeros metu, šis man yra labai ypatingas ir tas, dėl kurio tikrai didžiuojuosi. Visų pirma, todėl, kad kiekvieną kartą, kai atstovauju savo šaliai, tai yra ypatinga akimirka, nes žinau, jog gindamas Portugalijos garbę parodau pasauliui, kokie yra portugalai.

Antra, nes nacionalinių komandų kovos man augant padarė didelę įtaką. Stebėjau savo dievukus, žaidžiančius savo šalių rinktinėse Europos ir pasaulio futbolo čempionatuose.

Galiausiai, nes pelnyti 111 įvarčių atstovaujant Portugalijai reiškia patirti 111 tokių akimirkų kaip šį kartą. Tokiu būdu jaučiame susivienijimą pasauliniu mastu ir laimę dėl milijonų Portugalijos piliečių visame pasaulyje. Dėl jų kiekviena auka yra to verta.

Dar viena priežastis man yra vertinti šį pasiekimą, nes Ali Daei nustatė aukštą standartą tokiame aukštame lygyje. Net ir aš buvau pradėjęs galvoti, kad man niekada nepavyks jo pasiekti. Sveikinu jį dėl to, kad taip ilgai išlaikė rekordą. Ačiū už tai, kad visada man rodė pagarbą, kai kiekvieną kartą pasižymėdavau ir vis priartėdavau prie jo išskirtinio skaičiaus.

Ačiū, Portugalija. Ačiū visiems mano komandos draugams ir varžovams, kurie pavertė šią kelionę nepamirštama. Susitiksime aikštėje ir artėjančiais metais. Aš vis dar neuždarau įvarčių skaičiavimo",- jausminga žinute pasidalijo portugalas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (14)
Registruoti
Anoniminiai (14)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA