Pasaulio čempionato atrankoje – A.Novikovo nerealizuotas 11 m baudinys ir triuškinamas Lietuvos rinktinės pralaimėjimas VIDEO, fotogalerija (68)

2021.09.02 23:35
Rungtynių akimirka | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Rungtynių akimirka | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinė pasaulio futbolo čempionato atrankos C grupės rungtynėse 1 – 4 nusileido Šiaurės Airijos futbolininkams ir patyrė trečiąjį pralaimėjimą. 

Arvydas Novikovas 2-ąją minutę atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas. Edgaras Dubickas 4-ąją minutę standartinė situacijos metu atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Danielis Ballardas 20-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Šiaurės Airijos rinktinę į priekį 1:0. Baudos aikštelėje perdavimo sulaukusiam E.Dubickui 30-ąją minutę nepavyko susistabdyti kamuolio ir atlikti smūgio į vartus. Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojusiam Shayne‘ui Lavery 42-ąją minutę nepavyko sėkmingai perkelti kamuolio per vartininką.

Conoras Washingtonas 52-ąją minutę užtikrintai realizavo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino svečių pranašumą šiose rungtynėse 2:0. Rolandas Baravykas vos po trijų minučių nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2. Arvydui Novikovui 63-ąją minutę nepavyko realizuoti po VAR peržiūros skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs. Shayne‘as Lavery 67-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir vėl padidino svečių pranašumą 3:1. Paddy McNairas 82-ąją minutę užtikrintai pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo triuškinamas 4:1.


Rungtynių eiga:

90 min. Lietuviai patyrė triuškinamą pralaimėjimą rezultatu 1 – 4.

Rungtynių statistika (Lietuva – Šiaurės Airija)

Rungtynių statistika (Lietuva – Šiaurės Airija)  | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika (Lietuva – Šiaurės Airija) | „Scoreboard“ statistika

90 min. Pridedamos 3 papildomos žaidimo minutės.

82 min. ĮVARTIS! Paddy McNairas užtikrintai pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo triuškinamas 4:1.

67 min. ĮVARTIS! Shayne‘as Lavery tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir vėl padidino svečių pranašumą 3:1.

63 min. KOKIA PROGA! A.Novikovui nepavyko realizuoti po VAR peržiūros skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

55 min. ĮVARTIS! Rolandas Baravykas nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

52 min. ĮVARTIS! Conoras Washingtonas užtikrintai realizavo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino svečių pranašumą šiose rungtynėse 2:0.

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min. Lietuviai po pirmojo kėlinio atsilieka rezultatu 0 – 1.

Pirmojo kėlinio statistika (Lietuva – Šiaurės Airija)

Pirmojo kėlinio statistika (Lietuva – Šiaurės Airija) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika (Lietuva – Šiaurės Airija) | „Scoreboard“ statistika

42 min. KOKIA PROGA! Subyrėjusia varžovų gynyba pasinaudojusiam Sh.Lavery nepavyko sėkmingai perkelti kamuolio per vartininką.

38 min. A.Novikovas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. 

30 min. Baudos aikštelėje perdavimo sulaukusiam E.Dubickui nepavyko susistabdyti kamuolio ir atlikti smūgio į vartus.

23 min. Alistairas McCannas atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Ernestas Šetkus.

20 min. ĮVARTIS! Danielis Ballardas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė Šiaurės Airijos rinktinę į priekį 1:0.

8 min. Vaidas Slavickas atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė. 

5 min. Baudos aikštelėje perdavimo sulaukęs Shayne'as Lavery atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

4 min. Edgaras Dubickas standartinė situacijos metu atliko smūgį pirmuoju lietimu, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. 

2 min. Arvydas Novikovas atliko galingą smūgį iš tolimos distancijos, tačiau šį kartą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas. 

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Startinės komandų sudėtys:

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai:

• Lietuvos rinktinė patyrė pralaimėjimus prieš šveicarus ir italus bei vis dar neturi nei vieno taško savo sąskaitoje. Tuo tarpu Šiaurės Airija taip pat neatsilaikė prieš italus, tačiau baigė susitikimą lygiosiomis su bulgarais.

• Naujajam Lietuvos rinktinės treneriui Valdui Ivanauskui savo debiuto dar teks palaukti. Pastarasis sulaukė teigiamo koronaviruso testo atsakymo. Tai reiškia, jog treneris negalės komandai vadovauti ne tik ketvirtadienio rungtynėse namuose, bet ir išvykos mačuose su Bulgarija bei Italija. Komandai šiose rungtynėse nuo šoninės linijos vadovaus treneris Tomas Ražanauskas.

• Šių rungtynių metu LFF stadione pirmą kartą bus panaudota oficiali VAR sistema.


Komentarai:

Tomas Ražanauskas, Lietuvos rinktinės treneris:

„Situacija nėra eilinė, vyriausiasis treneris sulaukė teigiamo testo, tai mums nėra gerai, bet darbas vyksta toliau, ruošiamės rungtynėms. Žinome, kas mūsų laukia ir kad rytoj prieš mus žais gerai sukomplektuota komanda. Tam esame pasiruošę, turime dar parą padaryti viską, kad rytoj būtų pasiektas teigiamas rezultatas.

Šiaurės Airija, pagal tai, ką analizavome ir ką parodėme žaidėjams, galbūt nėra tokia tipiška britų komanda, kurią anksčiau visi buvo pratę matyti žaidžiant ilgais kamuoliais ir perdavimais. Manau, kad jei leisime jiems žaisti, jie bandys žaisti ant žemės, turi tikrai gerų žaidėjų, kurie žaidžia ir „Premier“ lygoje. Laukia rimtas iššūkis. Išskirti nieko nenorėtume, išskiriame juos kaip komandą. Tai yra komanda, prieš kurią reikia žaisti, nesinorėtų išskirti kažkokių žaidėjų iš tos grupės. Jie yra stiprūs kaip komanda, gal neturi individualiai labai stiprių žaidėjų, bet žaidžia labai gerai komandiškai, yra fiziškai stiprūs, greiti."


Komandų forma:

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų