Į Ch.Nurmagomedovo nuomonę apie narvo merginas sureagavo ir C.McGregoras: airis patalpino pašiepiantį memą prisiminė ir masines „UFC 229“ turnyro muštynes (11)

2021.09.01 22:06
Conoras McGregoras | Organizatorių nuotr.

Conoras McGregoras | Organizatorių nuotr.

  Konservatyvumu garsėjantis buvęs UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas dagestanietis Chabibas Nurmagomedovas neseniai pareiškė nesuprantantis, kam UFC ir kitoms MMA organizacijoms yra reikalingos narvo merginos.

„Nenoriu nieko įžeisti, bet man atrodo, kad narvo merginos MMA suteikia mažiausiai naudos. Kokią funkciją jos atlieka? Parodyti, koks dabar bus raundas, galima ir ekrane virš narvo. Ar jos populiarina sportą? Ar jos padeda žmonėms sužinoti, koks dabar bus raundas? Ką jos apskritai daro? Kas nors man paaiškinkite. Kaip suprantu, tai yra kažkoks ankstesnių laikų palikimas. Iš istorijos reikia mokytis, kad ateityje nebekartotume praeities klaidų. Istorija rodo, kad narvo merginos yra bevertės. Tokia mano nuomonė“, - rėžė Ch.Nurmagomedovas.

Narvo merginas jau apgynė UFC kovotojas Kevinas Lee, o dabar iš Ch.Nurmagomedovo nuomonės pasišaipė ir buvęs jo varžovas Conoras McGregoras.

C.McGregoras patalpino memą, kuriame užfiksuota scena iš populiariaus animacinio filmuko Simpsonai. Nuotraukoje prie merginų parašytos Arianny Celeste ir Brittney Palmer pavardės, kurios yra vienos populiariausių UFC narvo merginų.

Kaip dažnai daro C.McGregoras, jis atsakė ir į vieną iš sirgalių komentarų bei paminėjo Ch.Nurmagomedovo komandos draugus Abubakarą Nurmagomedovą ir Zubairą Tukhugovą. Airis prisiminė „UFC 229“ turnyrą bei po patirto pralaimėjimo įvykusias masines muštynes su Ch.Nurmagomedovo komanda ir būtent anksčiau paminėtais kovotojais. C.McGregoras paminėjo, kad prisimena tas muštynes bei jose yra nenugalėtas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų