Varvara Subbotina | Scanpix nuotr.

Varvara Subbotina | Scanpix nuotr.

 Keturiskart pasaulio ir triskart Europos dailiojo plaukimo čempionė 20-metė Varvara Subbotina nusprendė atvirai papasakoti apie nemalonią patirtį internete.

Rusijoje greitai išpopuliarėjusiai sportininkei vienas iš sirgalių pradėjo siųsti gėles. Iš pradžių viskas buvo gražu, tačiau didžiulis gėlių kiekis V.Subbotinai pradėjo kelti nerimą dėl to, kad vyriškis tampa „apsėstas“. Ji neklydo. Sirgalius netrukus pradėjo reikalauti susituokti, taip pat pareiškė, kad nori su V.Subbotina susilaukti vaikų. Mergina norėjo nutraukti bendravimą su minėtu sirgaliumi ir užblokavo jo paskyrą, o tada vyriškis pradėjo rašinėti žinutes jaunesniajai V.Subbotinos seseriai ir pareiškė, kad plaukikę reikėtų uždaryti į psichiatrinę ligoninę.

„Aš panašią istoriją pasakojau prieš metus. Tada žmonės man siūlė iš to tik pasijuokti, nes kažkas pokštauja, bet nuo to laiko buvo peržengtos visos ribos. Daug kas man siūlė kreiptis į teisininkus, tačiau jie šioje situacijoje man negalėjo padėti, nes gautose žinutėse nėra tiesioginių grasinimų. Galiu pasidžiauti bent tuo, kad pasidalinusi šia istorija sulaukiau daug palaikymo. Visgi, kol situacija nebus išspręsta, tol jausiu nuolatinį nerimą. Aš užblokavau jo paskyrą, jis susikūrė naują. Aš ją irgi užblokavau, o jis tada pradėjo rašinėti mano jaunesniajai seseriai. Patys pagalvokite, kokios mintys pradėjo lįsti į mano galvą. Aš tuo metu nebuvau namie, jaunėlė ten buvo viena ir jai kažkoks beprotis rašinėjo žinutes...“, - „Sport24“ pasakojo V.Subbotina.

Rusė pripažino, kad jai dažnai siūloma tapti eskorto mergina: „Tie pasiūlymai – nesibaigiantys. Negi aš atrodau kaip ta, kuri norėtų būti vyro palydove? Visus, kurie rašinėja tokius pasiūlymus, iš karto užblokuoju“.

V.Subbotina buvo tarp pretendenčių iškovoti Tokijo olimpiados medalį, tačiau prieš žaidynes jai prireikė nosies operacijos ir sportininkė negalėjo startuoti žaidynėse.

„Mano tikslas, kaip ir kiekvienos atletės, yra olimpinis auksas. Tokijuje neturėjau progos įvykdyti savo tikslą, bet, su Dievo pagalba, tikiuosi tai padaryti Paryžiuje“, - pridėjo V.Subbotina. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų