Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

 „Manchester United“ oficialiai paskelbė, jog pasirašė su Cristiano Ronaldo dvejų metų trukmės kontraktą, su galimybe jį pratęsti dar vienam sezonui.

Klubas apie susitarimą su C.Ronaldo pranešė dar penktadienį. Ši žinutė „instagram“ tinkle sumušė pasaulio rekordą – ją „pamėgo“ daugiau nei 13 mln. žmonių. Tai populiariausias visų laikų sporto komandos įrašas „instagram“.

„Manchester United“ klubo sekėjų skaičius per parą nuo paskelbimo apie C.Ronaldo sugrįžimą išaugo beveik 289 tūkst., o per 4 dienas – beveik 443 tūkst. Kaip jau minėjome, portugalas buvo „pakėlęs“ ir „Man United“ akcijų kainą iki 18,64 JAV dolerių. Tokios brangios klubo akcijos nebuvo nuo 2021 m. kovo 16 d.

C.Ronaldo pardavęs Turino „Juventus“, savo ruožtu, kasdien praranda populiarumą. Per pirmas dvi paras po portugalo išvykimo klubo sekėjų skaičius sumažėjo 206 tūkst, o per 4 paras – 263 tūkst.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (6)
Registruoti
Anoniminiai (6)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų