Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ antradienį oficialiai paskelbė, jog pasirašė su Cristiano Ronaldo dvejų metų trukmės kontraktą, su galimybe jį pratęsti dar vienam sezonui. Tuo tarpu Portugalijos futbolininkas socialiniame tinkle „Instagram“ pasiuntė Anglijos klubo fanams emocingą žinutę.

„Visi, kurie mane pažįsta, žino apie mano nesibaigiančią meilę „Manchester United“. Tie metai, kuriuos praleidau šiame klube, buvo nuostabūs ir kelias, kurį kartu nuėjome, yra išraižytas auksinėmis raidėmis šios nuostabios įstaigos istorijoje.

Aš net gi dabar negaliu paaiškinti savo jausmų, kai matau, jog apie mano sugrįžimą yra paskelbta visame pasaulyje. Tai yra tarsi svajonės išsipildymas. Po visų tų kartų, kai sugrįžau rungtyniauti prieš „Man Utd“ net gi kaip varžovas, visada jaučiau meilę ir pagarbą iš tribūnose susirinkusių sirgalių. Iš to 100% yra sukuriamos svajonės.

Mano pirmoji šalies lyga, mano pirmoji taurė, mano pirmas gautas kvietimas į Portugalijos futbolo rinktinę, mano pirmasis pasirodymas UEFA Čempionų lygoje, pirmasis iškovotas „Auksinis batelis“, pirmasis laimėtas „Ballon d‘Or“ apdovanojimas. Visa tai gimė iš šio ypatingo užmegzto ryšio tarp manęs ir „Raudonųjų velnių“. Istorija buvo sukurta praeityje, ji dabar bus rašoma dar kartą. Jūs turite mano žodį.

Aš čia! Sugrįžau ten, kur priklausau! Tegul tai įvyksta dar kartą! Serai Alexai, šis yra skirtas Jums...“,- C.Ronaldo pasidalijo jausminga žinute.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų