Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

Kylianas Mbappe | Scanpix nuotr.

„Goal“ pirmadienį vakare pranešė, jog Kylianas Mbappe ir toliau liks Prancūzijoje, nes Madrido „Real“ pasitraukė iš derybų. Pasak šaltinių, „Karališkasis“ klubas nusivylė, kaip jų metu elgėsi Paryžiaus „Saint – Germain“ klubas.

Ispanijos komanda pateikė už prancūzą du pasiūlymus. Vieno iš jų vertė siekė maždaug 160 mln. eurų, tuo tarpu antrasis buvo 170 mln. eurų, taip pat įvairūs priedai būtų siekę dar papildomus 10 mln. eurų. Pranešama, jog „Real“ buvo iškėlęs PSG komandai ultimatumą, teigdami, jog atsiims savo pasiūlymą, jei nesulauks atsakymo iki pirmadienio 18 valandos.

Madrido ekipos atstovai mano, jog PSG abu kartus jiems suteikė klaidingą viltį dėl galimybės įsigyti prancūzą. „Real“ ir K.Mbappe buvo suteikta idėja, jog Prancūzijos klubas sutiks jį parduoti, jei galės susigrąžinti investicijas, kurias jie skyrė įsigydami puolėją iš „Monaco“.

Visgi tuo metu, kai „Real“ pateikė pasiūlymą, PSG klubas tai ignoravo – nepateikė nei teigiamo, nei neigiamo atsakymo. „Karališkasis“ klubas išgirdo tik Prancūzijos ekipos sporto direktoriaus Leonardo viešą pasisakymą žiniasklaidoje, kurio metu pastarasis paneigė kalbas dėl pardavimo. Oficiali tyla iš PSG paskatino „Karališkąjį“ klubą pateikti ultimatumą, o vėliau pasibaigus terminui buvo priversti pasitraukti iš derybų.

K.Mbappe šiuo metu kontraktas su PSG galioja iki 2022-ųjų metų vasaros. Tai gali paskatinti Prancūzijos klubą antradienį susisiekti su „Real“ atnaujinti derybas. Visgi Ispanijos komanda yra įsitikinusi, jog pavyks įsigyti prancūzą kitų metų vasarą, kai pastarasis taps laisvuoju agentu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų