Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

Conoras McGregoras | „Stop“ kadras

 Buvęs UFC dviejų svorio kategorijų čempionas Conoras McGregoras 2021 m. „Forbes“ daugiausiai uždirbusių sportininkų sąraše su 180 mln. eurų užėmė pirmą vietą, tačiau dėl kitų metų nesijaučia toks tikras.

C.McGregoras aplenkė Lionelį Messį, kuris atsiliko 50 mln. JAV dolerių ir paskutiniais metais „Barcelonoje“ uždirbo 130 mln. JAV dolerių. Visgi persikėlus į Paryžiaus „Saint-Germain“, L.Messi greičiausiai aplenks C.McGregorą 2022 m. sąraše.

Dėl kojos lūžio C.McGregoras praleis likusius metus UFC užribyje, tačiau jis vis tiek neketina pasiduoti L.Messiui.

„Beprotiška, kaip greitai ši komanda surinko visus šiuos neįtikėtinus žaidėjus“, – rašė C.McGregoras. „L.Messi uždirba 75 mln. JAV dolerių per metus, neskaitant kitų uždarbių. Bus sunku jį įveikti „Forbes“ sąraše be dar vienos kovos šiais metais. Tačiau nenurašykite manęs. Mes esame vos du mėnesiai naujų metų „Forbes“ sąraše ir aš jau turiu jo metų uždarbį“.

Pagal „Forbes“, L.Messi ir C.McGregoras gerokai skirtingai uždirba pinigus. 2021 m. vos 22 mln. JAV dolerių iš 180 mln. uždarbio buvo pelnyta už kovas, o visa likusi kita dalis – iš rėmimo sutarčių. C.McGregoras taip pat valdo „Proper Twelve“ viskio kompaniją, o praėjusiais metais jis didžiulį akcijų paketą pardavė „Proximo Spirits“ įmonei, o sandorio vertė siekė net 600 mln. JAV dolerių.

Kita vertus, L.Messi uždirbo 97 mln. JAV dolerių iš 130 dėl savo paskutinių metų sutarties su „Barcelona“, o PSG klube jis uždirbs mažiau.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (3)
Registruoti
Anoniminiai (3)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų