S.Mikoliūnas rinktinės stovyklą praleis dėl traumos, kitais treneris pasitiki 100 procentų (9)

2021.08.30 18:41
Valdas Ivanauskas | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Valdas Ivanauskas | Juliaus Kalinsko / BNS foto nuotr.

Lietuvos rinktinė pirmadienį oficialiai pradėjo pasirengimą rugsėjo rinktinių langui atrankoje į kitų metų pasaulio futbolo čempionatą.

Prieš pirmąją treniruotę rinktinės treneris Valdas Ivanauskas patvirtino liūdną žinią – dėl sekmadienio „Optibet A lygos“ rungtynėse patirtos traumos prie rinktinės stovyklos šį sykį neprisijungs rinktinės kapitonas Saulius Mikoliūnas.

Nepaisant netekties, V. Ivanauskas tikina, jog rinktinės futbolininkai į stovyklą susirinko gerų ir pozityvių nuotaikų.

„Komanda susirinko, suprantame, kokios rungtynės laukia. Visi nusiteikę, deja, trūksta dar kelių žaidėjų, kurie šiandien turi rungtynes. Žiūrime į priekį, trenerių kolektyvas susirinkęs, žaidėjais pasitikime 100 procentų, jie yra geriausi ir jie tai įrodinės“, – kalbėjo treneris.

Iki pirmų rinktinės rungtynių lieka vos kelios dienos ir, kaip pasakojo specialistas, daugiausiai dėmesio turės būti skirta ne fizinėms komandos treniruotėms, bet psichologiniam ir taktiniam pasiruošimui.

„Treniruočių atžvilgiu laiko tikrai mažai, pagrindas buvo surinkti pilną informaciją apie žaidėjus. Laiko nėra daug, daugiau bus psichologinio ir teorinio darbo. Bus treniruotės, bet jos bus akcentuotos konkrečiai rungtynėms“, – sakė V. Ivanauskas.

Tuo tarpu po beveik dviejų metų pertraukos vėl rinktinės aprangą užsivilkęs vartininkas Ernestas Šetkus taip pat džiaugėsi grįžimu į nacionalinę komandą.

„Visada malonu sugrįžti į Lietuvos rinktinę, čia susirenka geriausi futbolininkai. Žinoma, malonu, bet be to malonumo reikia atiduoti ir visas jėgas aikštėje. Stengsimės prieš Šiaurės Airiją parodyti gerą žaidimą ir tikimės gero rezultato“, – teigė patyręs vartų sargas. 

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų