R.Berankis „US Open“ turnyre suvienys jėgas su skandalinguoju B.Paire

2021.08.30 13:13
Ričardas Berankis | Scanpix nuotr.

Ričardas Berankis | Scanpix nuotr.

 Niujorke (JAV) ištraukti paskutinio šių metų „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyro „US Open“ vyrų dvejetų varžybų burtai.

31-erių Ričardas Berankis (ATP dvejetų-285) šį kartą suvienys jėgas su skandalinguoju 32-ejų prancūzu Benoitu Paire (ATP dvejetų-75). Jų pirmajame rate lauks australai Luke‘as Saville‘as (ATP dvejetų-29) ir Johnas-Patrickas Smithas (ATP dvejetų-71).

R.Berankis iki šiol tik vieną kartą yra patekęs į „US Open“ dvejetų ratą – tai jis padarė 2019 m. B.Paire rezultatai ne ką geresni – dar 2012 m. jis pateko į antrąjį ratą ir vėliau nuolat krisdavo pirmajame rate. L.Saville‘as „US Open“ dvejetų turnyre net nėra patekęs į antrąjį ratą, bet sugebėjimus žaisti dvejetus pademonstravo 2020 m. „Australian Open“ turnyre, kur nukeliavo net iki finalo. J-P.Smithas 2017 m. žaidė „US Open“ dvejetų ketvirtfinalyje, o šiemet pasiekė ir „Australian Open“ dvejetų ketvirtfinalį.

Priminsime, kad B.Paire šiemet sukėlė tikrą skandalą teniso pasaulyje, kai pasirodė informacija, kad jis tyčia renka pralaimėjimus. Apie tai pareiškė pati Prancūzijos teniso federacija, išbraukusi B.Paire iš olimpinių kandidatų sąrašo. Prancūzas ne kartą išreiškė savo nepasitenkinimą dėl to, kaip teniso pasaulis tvarkosi su koronaviruso pandemija ir stengėsi kuo greičiau ištrūkti iš vadinamųjų „burbulų“, todėl rinkosi pralaimėjimus jau pirmuose ratuose, pasiimdavo piniginį čekį už dalyvavimą turnyre ir vykdavo namo.

Didžiausią skandalą sukėlė jo pralaimėjimas argentiniečiui Francisco Cerundolo. Tada prancūzas skundėsi teisėjo sprendimu ir pats apspjovė tą vietą, kurioje leidosi kamuoliukas, kad nebūtų galima patikrinti, ar jo skundai turi pagrindą. Tada B.Paire gavo įspėjimą, toliau liejo emocijas ir galiausiai tyčia pralaimėjo mačą. Kiek anksčiau vykusiame „Australian Open“ turnyre prancūzas irgi krito jau pirmajame rate, kai padarė net 23 dvigubas klaidas mače su Jegoru Gerasimovu. Neseniai vykusiame Vimbldono turnyre B.Paire buvo įspėtas bokštelio teisėjo dėl to, kad korte įdeda per mažai pastangų.

Pergalę iškovojusi pora pelnys 34 tūkst. JAV dolerių ir po 90 ATP dvejetų reitingo taškų bei pateks į antrąjį ratą, kur jų lauks favoritai Tokijo olimpiniai čempionai kroatai Nikola Mektičius ir Mate Pavičius arba amerikiečiai Nathanielis Lammonsas ir Jacksonas Withrow. Pralaimėtojai dalinsis 20 tūkst. JAV dolerių.

Bendras „US Open“ prizų fondas šiemet yra rekordinis – net 57,5 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų