Tyronas Woodley ir Jake'as Paulas | Organizatorių nuotr.

Tyronas Woodley ir Jake'as Paulas | Organizatorių nuotr.

  Ankstyvą pirmadienio rytą Lietuvos laiku ketvirtoje profesionalaus bokso kovoje „youtube“ žvaigždė Jake‘as Paulas (4-0, boksas) stojo prieš profesionaliame bokse debiutavusį buvusį UFC čempioną Tyroną Woodley (19-7-1, MMA, 0-1 boksas).

Aštuonių raundų kovoje J.Paulas įtikino du teisėjus iš trijų ir šventė pergalę skirtingu teisėjų sprendimu (77-75, 75-77, 78-74).

Nors prieš kovą itin stipriai sužeisti varžovą planavęs T.Woodley to padaryti nesugebėjo ir J.Paulas ne tik atlaikė visus raundus, tačiau ir turėjo savo momentų.

Pirmame raunde T.Woodley atliko vos šešis smūgius, o antrame taip pat trūko veiksmo. Trečiame raunde J.Paulas atliko gerą dešinės rankos smūgį, po kurio T.Woodley pradėjo daugiau smūgiuoti tiesių smūgių bei atliko vieną geriausių savo smūgių šioje kovoje.

Ketvirtame raunde T.Woodley pradėjo naudoti daugiau jėgos ir pataikė puikų kairį kablį, po kurio J.Paului sudrebėjo kojos, tačiau virvės padėjo jam nenukristi.

Vėliau J.Paulas atrodė pavargęs, tačiau vis tiek atlikdavo smūgių kombinacijas. Nors J.Paulo smūgiai nebuvo labai pavojingi, tačiau T.Woodley buvo dar pasyvesnis.

Prieš septintą raundą T.Woodley kampas ragino kovotoją kažką daryti. Visgi per pirmą septintojo raundo minutę T.Woodley atliko tik keletą smūgių, tuo tarpu J.Paulas vėl buvo aktyvesnis.

Lemiamame raunde T.Woodley spaudė varžovą, tačiau pernelyg daug žalos varžovui nepadarė ir J.Paulas ramiai sulaukė kovos pabaigos bei šventė pergalę.

Po kovos T.Woodley teigė, kad pergalę švęsti turėjo jis bei reikalavo kuo skubesnio revanšo. J.Paulas į tai atsakė, kad jis jau turėjo savo šansą ir dabar nori tik dar vieno užmokesčio. Visgi T.Woodley tikino, kad jis nori kovos, o ne uždarbio, o į tai J.Paulas atsakė, kad jeigu T.Woodley pasidarys tatuiruotę „Aš myliu Jake'ą“, revanšas bus suteiktas.

„Nesu labai patenkintas savo pasirodymu, jaučiausi atsargus. Nežinau, kas tai buvo. Atlikau darbą prieš penkiskart UFC čempioną. Yra, kaip yra, nors aš esu žinomas kaip varžovus nokautuojantis žmogus, tačiau to neįvykdžiau. Mes kovosime tu Tyronu vėl, jeigu jis pasidarys tatuiruitę „Aš myliu Jake‘ą Paulą“.

Boksuojuosi trejus metus ir keturias dienas. Tai yra pirmas kartas, kai aš kovojau daugiau nei du raundus. Nesu laimingas savo pasirodymu, tačiau tai tik ketvirta mano kova. Jis pagavo mane su geru smūgiu, tačiau tai buvo tik vienas smūgis per aštuonis raundus. Tai nėra futbolas, tai – kova. Aš priėmiau tą smūgį ir parodžiau savo smakrą.

Pažiūrėsime, kas bus toliau. Aš tai dariau 18 mėnesių iš eilės ir esu pavargęs. Mano kojos yra pavargusios. Grįšime namo ir viską išsiaiškinsime. Aš esu tam sukurtas, tačiau žmonės pamiršta, kad tai tik ketvirtoji mano kova. Darau dalykus, kurių niekas prieš tai nebuvo daręs“, – sakė J.Paulas.

J.Paulas taip pat teigė, kad „nesąmonė“, jog vienas iš teisėjų įžvelgė T.Woodley pergalę.

Pasak „Showtime Stats“, J.Paulas pataikė 34 proc. smūgių (71 iš 207), tuo tarpu T.Woodley – 32 proc. (52 iš 163).

24-erių metų J.Paulas pirmą profesionalaus bokso kovą turėjo 2020 m. sausį, kai techniniu nokautu įveikė kitą „youtuberį“ Ali Esona Gibą. Po dešimties mėnesių J.Paulas nokautavo buvusį NBA dėjimų konkursų lauretą Nate‘ą Robinsoną, o 2021 m. balandį susikovė su buvusiu įvairių MMA organizacijų čempionu Benu Askrenu, kurį taip pat nokautavo dar pirmame raunde. Kova su T.Woodley buvo vienintelė, kuri truko ilgiau nei vieną raundą. 

39-erių metų T.Woodley nebuvo iškovojęs pergalės MMA narve keturiose paskutinėse kovose. Paskutinį kartą jis kovojo šiais metais, kai kovo mėnesį pirmame raunde skausmingu veiksmu pralaimėjo Vicente‘ui Luque bei baigė savo karjerą UFC.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (44)
Registruoti
Anoniminiai (44)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų