Cristiano Ronaldo ir Pepas Guardiola | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo ir Pepas Guardiola | Scanpix nuotr.

 Ilgą laiką su „Man City“ klubu sietas portugalas Cristiano Ronaldo galiausiai sukirto rankomis su „Man United“. Italijos žiniasklaidos teigimu, C.Ronaldo nuomonę pakeitė pokalbis su „Man City“ strategu Pepu Guardiola.

„La Republica“ skelbia, kad P.Guardiola, sužinojęs apie sėkmingai vykstančias derybas, kalbėjosi su C.Ronaldo telefonu. Visgi, teigiama, kad ispanas portugalui nebuvo linkęs suteikti jokių garantijų „Man City“ klube dėl žaidybinio laiko ir vaidmens taktinėse schemose. Tai privertė C.Ronaldo ieškoti kitų opcijų.

Skelbiama, kad „Man United“ klube C.Ronaldo uždirbs 480 tūkst. svarų sterlingų per savaitę (560 tūkst. eurų). „The Sun“ teigimu, portugalas bus geriausiai apmokamas Anglijos „Premier“ lygos žaidėjas.

Brolį su sugrįžimu į „Man United“ suskubo pasveikinti Katia Aveiro. Ji savo komentare šiek tiek „įgėlė“ Turino „Juventus“ ekipai.

„Sveikas sugrįžęs namo. Pagaliau žaisi tokiame klube, kokio nusipelnei“, - rašė K.Aveiro.

Manoma, kad C.Ronaldo „Man United“ klube naująjį sezoną pradės rugsėjo 11 d.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų