-

E.Bendžiaus ekipą pranokusi „Baskonia“ – draugiško turnyro nugalėtoja

2021.08.29 08:04
Rokas Giedraitis | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Vitorijos „Baskonia“ krepšininkai su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu tapo draugiško turnyro Italijoje nugalėtojais.

Ispanijos ekipa 84:72 (23:16, 23:18, 20:19, 18:19) įveikė Sasario „Dinamo“ klubą, kurio marškinėlius vilki Eimantas Bendžius.

R.Giedraitis ant parketo praleido 25 minutes, pelnė 13 taškų, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 5 pražangas, sykį suklydo ir surinko 10 naudingumo balų.

Tuo tarpu T.Sedekerskis per 17 minučių taškais nepasižymėjo, tačiau atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą ir mačą užbaigė su 6 naudingumo balais.

Varžovų gretose E.Bendžius žaidė 24 minutes, per kurias pasižymėjo 6 taškais, 3 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, 2 išprovokuotomis pražangomis, 3 klaidomis, 2 pražangomis ir 1 naudingumo balu.

Nugalėtojams 15 taškų pelnė Alecas Petersas, pralaimėjusiems 16 – Anthony Clemmonsas.