Geriausi internautų pokštai po sensacingo C.Ronaldo sugrįžimo į „Man United“ | „Twitter“ nuotr.

Geriausi internautų pokštai po sensacingo C.Ronaldo sugrįžimo į „Man United“ | „Twitter“ nuotr.

 Vasaros perėjimų lango pabaigoje futbolo pasaulį sudrebino sensacingas portugalo Cristiano Ronaldo sugrįžimas į „Manchester United“ klubą.

Visą vasarą buvo kalbama, kad Turino „Juventus“ treneris Massimiliano Allegri nebenori dirbti su C.Ronaldo. Spekuliuota, kad portugalą galėtų pasikviesti PSG, „Man City“ ar net Madrido „Real“. Kalbų apie sugrįžimą į „Man United“ buvo labai mažai. Net ir šią savaitę atrodė, kad C.Ronaldo karjera pakryps į „Man City“, o gandai apie „Man United“ dėmesį pasirodė tik penktadienį. Praėjo vos kelios valandos ir susitarimas oficialiai buvo pasiektas, pribloškęs daugelį.

Kol „Man United“ fanai džiūgauja dėl savo „dievuko“ sugrįžimo, „Man City“ lieja pyktį ant portugalo agento Jorge Mendeso, kuris juos apgavo ir žaidė tarsi katė su pele, kad išprovokuotų „Man United“ siūlyti sutartį C.Ronaldo.

Visa ši istorija sulaukė didžiulio dėmesio. Internautai ėmė dalintis savo pokštais apie C.Ronaldo sugrįžimą į Mančesterį.

Geriausi pokštai – fotogalerijoje:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų