Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

 „Manchester United“ penktadienį oficialiai pranešė, jog pasiekė susitarimą su Turino „Juventus“ klubu dėl Cristiano Ronaldo įsigijimo. Į tai greitai sureagavo finansų rinkos – klubo akcijos kaina nuo 17,28 JAV dolerių išaugo iki 18,70 JAV dolerių.

„Man United“ klubo vertė prieš šį šuolį buvo 4,65 mlrd. JAV dolerių. Skaičiuojama, kad toks akcijų kainos pakilimas klubo vertę padidino net 306 mln. JAV dolerių. Tiesa, tokia didelė kaina ilgai neišsilaikė. Stipriai išaugus kainoms, kai kurie investuotojai ėmė pardavinėti akcijas. Šeštadienį ryte viena akcija jau kainavo 18,29 JAV dolerio.

Paskaičiuota, kad „Man United“ sekėjų skaičius per pirmąsias dvi valandas po C.Ronaldo įsigijimo išaugo 1 mln. Portugalo pasirodymo aikštėje yra laukiama rugsėjo 11 d. mače su „Newcastle United“.

Naujienos apie C.Ronaldo įsigijimą suklusti privertė ne tik investuotojus, bet ir kitus „Man United“ futbolininkus. Davidas de Gea buvo tiesiog priblokštas, išgirdęs šią naujieną, Jesse Lingardas šaukė „Viva Ronaldo“, o Bruno Fernandesas pajuokavo kad šioje istorijoje savotiškai atliko agento darbą, įkalbinėdamas C.Ronaldo sugrįžti. Tuo tarpu ispanas Juanas Mata pažymėjo sulaukęs gausybės žinučių iš žmonių, kurie ilgus metus su juo nebuvo susisiekę – visiems buvo įdomu, ar portugalas tikrai grįžta į „Man United“.

Dar visai neseniai atrodė, kad C.Ronaldo pasuks ne į „Man United“, o į „Man City“. „The Athletic“ teigimu, penktadienį 8 val. vietos laiku C.Ronaldo komandos draugams Turine aiškino, kad kelsis į „Man City“ ir kad jau suderino visas kontrakto detales. Visgi, portugalo agentas Jorge Mendesas susitarimą su „Man City“ panaudojo kaip kozirį derybose su „Man United“. Jie nenorėjo, kad klubo legenda keltųsi pas aršiausius priešininkus ir, ilgai negalvodami, pasiūlė kontraktą portugalui.

Teigiama, kad „Man City“ įsižeidė dėl to, kokį vaidmenį jie suvaidino šioje istorijoje. Manoma, kad ateityje J.Mendesui bus daug sunkiau derėtis su „Man City“, nes jie šiuo agentu tiesiog nebepasitiki.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (16)
Registruoti
Anoniminiai (16)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
EUROLYGA