„Ryto“ apranga RytasVilnius.lt

„Ryto“ apranga RytasVilnius.lt

Nuo rudens Vilniaus „Rytas“ raudona spalva nudažyti „Jeep“ areną bandys ne tik su savo fanų pagalba. Sostinės klubas pirmą kartą savo istorijoje ateinančiame sezone komandos žaidybinių aprangų spalvą keičia į raudoną.

Naujas aprangas pirmieji užsivilko „Ryto“ kapitonas Arnas Butkevičius ir nuo mažens Vilniuje augęs Margiris Normantas, kurie jas pristatė prie „B tribūnos“ sukurto „Mūsų klubas – Rytas Vilnius“ graffičio. O visa komanda su naujomis aprangomis pasirodys draugiškame turnyre Lenkijoje.

„Jau tapo tradicija, kad sezono aprangas klubas kažkam dedikuoja. Keletą metų iš eilės dedikavome jas savo miestui Vilniui, o šiemet dedikuojame savo fanams. Tai yra „Ryto“ duoklė vilniečiams, kurie šios spalvos aprangų idėją klubui ne kartą siūlė ir anksčiau. Iš kelių sukurtų variantų galutinį marškinėlių dizainą išrinkti padėjo ištikimiausi „Ryto“ sirgaliai – praėjusio sezono abonementų turėtojai“, – teigia „Ryto“ vizualinės komunikacijos vadybininkas Tomas Kukta.

„Ryto“ fanai gali jau užsisakyti naujuosius žaidybinius marškinėlius klubo elektroninėje parduotuvėje – čia prasidėjo išankstinė prekyba, kurios metu sirgaliai, įsigiję marškinėlius, juos gaus su savo mėgstamo žaidėjo parašu.

Sostinės klubas primena, kad naujuosius namų rungtynių marškinėlius gaus visi Raudonos ir Raudonos plius JBR narysčių turėtojai, todėl paskubėkite įsigyti ir jas, nes narysčių kiekis labai ribotas.

Išvykos rungtynėse, kaip ir kasmet, „Ryto“ krepšininkai žais baltomis aprangomis.

Naująsias aprangas gyvai galėsite išvysti pirmosiose LKL namų rungtynėse „Jeep“ arenoje, kurios vyks rugsėjo 25 dieną. „Ryto“ laukia akistata su Šiaulių ekipa. JBR klubo nariai rungtynes galės stebėti su narystės bilietu, o sezono narystes platina „Tiketa“.  

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų