Oficialu: K.Kazočiūnaitė keliasi į Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ klubą

2021.08.26 18:28
Karolina Kazočiūnaitė | Augusto Didžgalvio nuotr.

Karolina Kazočiūnaitė | Augusto Didžgalvio nuotr.

 Vilniaus „Kibirkštis-MRU“ artėja prie komplektacijos pabaigos. Sostinės klubo direktorius sukirto rankomis su dar viena naujoke. Ekipą papildė potenciali Lietuvos moterų krepšinio rinktinės žaidėja Karolina Kazočiūnaitė.

Praėjusiame sezone Kauno „Aisčių-LSMU“ klubą atstovavusi puolėja per 25 rungtynes „Huawei Moterų lygoje“ aikštelėje praleido vidutiniškai 30 minučių, pelnė po 10,4 taško (50,7 proc. dvitaškių, 24,7 proc. tritaškių), atkovojo po 6,6 kamuolio, atliko po 2 rezultatyvius perdavimus bei rinko po 13,9 naudingumo balo.

Kauno ekipoje K. Kazočiūnaitė žaidė nuo 2015 metų.

„Sprendimas buvo ganėtinai sunkus. Po praėjusio sezono apsisprendžiau – noriu išbandyti kažką naujo savo krajeroje. Turėjau keletą pokalbių su užsienio klubais, tačiau susitarimo nepasiekėme. Sulaukusi skambučio iš Vilniaus klubo ilgai nesvarsčiau. Manau, kad tai bus geriausia vieta tobulėti, – kalbėjo alytiškė K. Kazočiūnaitė. – Komanda sistemingai juda savo tikslų link, klubas išlaiko komandos branduolį kiekvieną sezoną, tad stengsimės siekti aukščiausių tikslų.“

Krepšininkė praėjusiame sezone buvo pripažinta ir kaip naudingiausia vasario mėnesio žaidėja. K. Kazočiūnaitė per trejas rungtynes vidutiniškai žaidė po 31 minutę, įmetė po 14 taškų, atkovojo po 7,3 kamuolio, atliko po 4,3 rezultatyvaus perdavimo, blokavo po 1 metimą ir rinko po 22 naudingumo balus.

Kazočiūnaitės pavardė buvo įtraukta ir į Lietuvos moterų krepšinio rinktinės sąrašą, ji kartu su komanda turėjo dalyvauti lapkritį vykusiame Europos moterų krepšinio čempionato atrankos lange. Tiesa, sportininkė neišvyko į atrankos langą dėl COVID-19 atvejo komandoje.

„Tai kovinga žaidėja, nemėgstanti pralaimėti ir atiduodanti visas jėgas, kad taip nenutiktų. Matau ją komandoje, kaip 3 numerį, kuri gali žaisti tiek veidu į krepšį, tiek nugara. Karolina turi gerą, minkštą metimą, kuris ją daro pavojingą ir iš nuotolio, – pasakojo vyr. treneris Gitautas Kievinas. – Tai universali žaidėja ir gynyboje, kuri gali dirbti ir su 4 pozicijos žaidėja.“

Sutartis be K. Kazočiūnaitės su Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ komanda pasirašė Eglė Zabotkaitė, Audronė Zdanevičiūtė, Justina Miknaitė, Livija Sakevičiūtė, Gabrielė Šulskė, Camille Droguet ir Isis Lane, Saulė Mikelionytė ir Dominyka Gerkytė.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų