„Tikrieji „Euro 2020“ herojai“: UEFA nusprendė apdovanoti S.Kjaerą ir medikus

2021.08.25 12:42
Simonas Kjaeras ir Danijos rinktinės medikai | Scanpix nuotr.

Simonas Kjaeras ir Danijos rinktinės medikai | Scanpix nuotr.

 „Euro 2020“ rungtynes tarp Danijos ir Suomijos rinktinių visiems laikams įstrigo į futbolo gerbėjų atmintį, kai beveik valandą niekas nežinojo, ar Christianas Eriksenas išgyvens.

Po kelias dešimtis minučių trukusios slegiančios nežinios galiausiai ėmė sklisti geros naujienos. Medikai aikštėje atgaivino futbolininką, stabilizavo jo būklę ir nugabeno į ligoninę. Iš ten atskriejo dar daugiau gerų žinių – Ch.Erikseno agentas patikino, kad futbolininkas yra sąmoningas, pats kvėpuoja ir gali kalbėti

Tikru didvyriu tapo Ch.Erikseno komandos draugas Simonas Kjaeras. Danijos rinktinės gynėjas iš karto po komandos draugo nelaimės suskubo prie Ch.Erikseno ir padarė viską, kad saugas neužspringtų liežuviu ir per keletą sekundžių padarė viską, kad medikai kuo skubiau galėtų suteikti pagalbą danui. Tuomet S.Kjaeras sukvietė kitus Danijos rinktinės žaidėjus sustoti ratu aplink gaivinamą Ch.Erikseną, kad žiniasklaidoje nepasklistų sukrečiančios nuotraukos. Taip pat Danijos rinktinės kapitonas pasirūpino užuojauta sukrėstai Ch.Erikseno žmonai, buvusiai šalia aikštės.

UEFA prezidentas Aleksandras Čeferinas pranešė, kad skirs specialų savo vardo apdovanojimą S.Kjaerui ir medikams, kurie padėjo išgelbėti Ch.Erikseno gyvybę. A.Čeferinas Danijos rinktinės kapitoną ir medikus pavadino tikraisiais „Euro 2020“ herojais.

Ch.Eriksenas taip pat dar kartą padėkojo visiems, kurie padėjo jam sunkiu momentu: „Noriu padėkoti gydytojams Mortenui Skjoldageriui ir Mortenui Boesenui bei visai medikų komandai, kuri man padėjo birželio 12 d. stadione. Jūs atliko fantastišką darbą ir išgelbėjote mano gyvybę. Tai pat didelis ačiū mano draugui ir rinktinės kapitonui Simonui bei visiems komandos draugams. Dėkoju ir fanams, kurie siuntė palaikymo žinutes man ir šeimai. Tai reiškia labai daug. Tai suteikė mums dar daugiau jėgų viską ištverti. Ačiū Jums“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų