Sukurti istorijos nepavyko: „Žalgiris“ Europos Konferencijų lygos atrankos lemiamose rungtynėse minimaliu rezultatu nusileido „Glimt“ VIDEO (31)

2021.08.26 20:51
Rungtynių akimirka | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Rungtynių akimirka | Roko Lukoševičiaus/BNS Foto nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Europos Konferencijų lygos paskutinio atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse svečiuose 0 – 1 turėjo pripažinti Budės „Glimt“ futbolininkų pranašumą, bendrame rezultate nusileido 2 – 3 ir nepasinaudojo istorine galimybe iškovoti kelialapio į grupių etapą. 

Ovidijus Virbickas 28-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau „Glimt“ ekipos vartininkas Nikita Haikinas meistriškai atrėmė kamuolį. Hugo Videmontas 34-ąją minutę baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų. Netrukus Tomislavas Kišas standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau dar kartą kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas. „Glimt“ atakos smaigalyje atsidūręs Ola Solbakkenas 43-ąją minutę liko vienas prieš E.Gertmoną, tačiau bandydamas suklaidinti vartininką neišsilaikė ant kojų ir krito baudos aikštelėje.

U.Saltnesas 58-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė E.Gertmonas. Ola Solbakkenas 62-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia vilniečių gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Glimt“ ekipą į priekį 1:0. Williamas Pellegrino 73-ąją minutę atliko smūgį per save, tačiau dar kartą sėkmingai savo vartus apsaugojo E.Gertmonas. Joelis Bopesu 85-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.


Rungtynių eiga:

90 min. „Žalgiris“ patyrė pralaimėjimą minimaliu rezultatu 0 – 1.

Rungtynių statistika („Glimt – „Žalgiris“)

Rungtynių statistika („Glimt – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika („Glimt – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

90 min. Pridedamos 3 papildomos žaidimo minutės.

85 min. Joelis Bopesu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

73 min. Williamas Pellegrino atliko smūgį per save, tačiau dar kartą sėkmingai savo vartus apsaugojo E.Gertmonas.

62 min. ĮVARTIS! Ola Solbakkenas pasinaudojęs subyrėjusia vilniečių gynyba nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Glimt“ ekipą į priekį 1:0.

58 min. U.Saltnesas atliko pavojingą smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė E.Gertmonas.

55 min. H.Videmontas pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko. 

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių 0 – 0.

Pirmojo kėlinio statistika („Glimt“ – „Žalgiris“)

Pirmojo kėlinio statistika („Glimt“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika („Glimt“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

45 min. Pridedama 1 papildoma žaidimo minutė.

43 min. Hugo Vetlesenas atliko pavojingą smūgį dešine koja iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė E.Gertmonas.

36 min. KOKIA PROGA! „Glimt“ atakos smaigalyje atsidūręs Ola Solbakkenas liko vienas prieš E.Gertmoną, tačiau bandydamas suklaidinti vartininką neišsilaikė ant kojų ir krito baudos aikštelėje.

35 min. KOKIA PROGA! T.Kišas standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau dar kartą kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas.

34 min. Hugo Videmontas baudos smūgio metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau varžovai sėkmingai išmušė kamuolį tolyn nuo savų vartų.

30 min. Joelis Mugisha atliko pavojingą žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys Ulriko Saltneso nepasiekė.

28 min. KOKIA PROGA! O.Virbickas atliko pavojingą smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau „Glimt“ ekipos vartininkas Nikita Haikinas meistriškai atrėmė kamuolį.

16 min. Šeimininkai surengtos atakos metu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys atsidūrė Edvino Gertmono rankose.

13 min. Ovidijus Verbickas standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

12 min. Vilniečiai surengė pavojingą išpuolį, kurio metu Tomislavas Kišas ir Jakubas Sylvestras atliko po smūgį, tačiau kamuolį abu kartus sėkmingai blokavo varžovai.

8 min. „Glimt“ komanda pirmą kartą šiose rungtynėse pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau vilniečiai gynėsi užtikrintai.

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Startinės sudėtys:

Komandų startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.

Komandų startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai:

• Pirmosios rungtynės Lietuvoje tarp „Žalgirio“ ir „Glimt“ komandų baigėsi dramatiškomis lygiosiomis 2 – 2.

• Dvikovos nugalėtojas iškovos teisę rungtyniauti UEFA Europos Konferencijų lygos grupių etape.

• Praėjusiais metais nedidelio miesto „Glimt“ komanda sudrebino Norvegiją – laimėjo 26 iš 30 čempionato rungtynių, artimiausią persekiotoją „Molde“ aplenkė net 19 taškų, pelnė daugiau nei 100 įvarčių.

• Įpusėjus šių metų sezonui Norvegijoje „Glimt“ nebėra tokie ryškūs lyderiai – lygoje po 16 turų pirmauja „Molde“ ekipa. Nuo juos Budės klubas atsilieka 2 taškais. Nauju ekipos atakų lyderiu tapo vasarį iš „Rosenborg“ atvykęs Erikas Botheimas, kuris lygoje yra pasižymėjęs 9 įvarčiais.


Trenerių ir žaidėjų komentarai: 

Kjetilas Knutsenas, Glimt“ komandos vyriausiasis treneris:

„Žaisime rungtynes, apie kurias gali kalbėti 15-20 metų. Tai labai daug reiškia klubui tiek iš sportinės, tiek iš finansinės pusės. Manau, kad buvimas to dalimi kažką duos visam miestui."

Vladimiras Čeburinas, „Žalgirio" komandos vyriausiasis treneris:

„Galbūt bus lengviau, o galbūt sunkiau. Jie žaidžia savo stadione su savo aistruoliais. Tačiau visi supranta rungtynių svarbą, ne pirmas rungtynes žaidžiame tokiame lygyje. Bandysime žaisti savo žaidimą. Jie yra gerai organizuoti. Jei norime turėti pranašumą, turime būti dar geriau organizuoti. Tai vienerios rungtynės, kurios labai daug reiškia. Persijungti nuo A lygos nėra paprasta bet žaidėjai yra profesionalai, jie privalo tai padaryti Stengiamės kad psichologiškai tas barjeras būtų įveiktas, kad pasimirštų tos nesėkmingos rungtynės A lygoje. Galbūt mintyse labiau buvo dvikova Europoje."

Ovidijus Verbickas, „Žalgirio" komandos saugas:

„Visi dega dideliu noru, supranta kokio svarbumo tai rungtynės. Turime tikėti savo jėgomis ir žaisti dar geriau nei žaidėme Vilniuje. Esame išanalizavę varžovus, susipažinome su jų žaidėjais. Žinome ką turime padaryti ir stengsimės tai padaryti."


Komandų forma:

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų