„Fenerbahce“ vadovas paaiškino, kodėl trenerio postą užleido A.Djordjevičiui

2021.08.24 21:40
Aleksandaras Djordjevičius | „Twitter“ nuotr.

Aleksandaras Djordjevičius | „Twitter“ nuotr.

 Stambulo „Fenerbahce“ generalinis vadybininkas Maurizio Gherardini surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo apie tarpsezonį ir būsimus darbus.

Vienas klubo vadovų paaiškino, kodėl nusprendė vietoje išvykusio Igorio Kokoškovo į vyriausiojo trenerio vietą pasikviesti Aleksandarą Djordjevičių.

„Tai buvo sudėtingas laikas. Nepaisant to, mes turėjome kelis pasirinkimus. Svarbiausias dalykas renkantis strategą mums buvo žinios, išsilavinimas, karjera, asmenybė ir treniravimo stilius. Taigi mes kandidatus rinkomės pagal šiuos kriterijus.

Aleksandarą aš pažįstu jau beveik 30 metų. Aš esu vienas tų, kuriems patinka jo stilius, tačiau niekada nedirbau kartu su juo. Mes viską atidžiai žiūrėjome. Djordjevičius yra dirbęs su kai kuriais mūsų krepšininkais, kas tapo privalumu“, – teigė M.Gherardini.

Visgi keleto žaidėjų ateitis dar nėra aiški. Vienas tarp jų – ir Bobby Dixonas.

„Jei mes nuspręsime netęsti bendradarbiavimo su Bobby, žinoma, surengsime atsisveikinimo ceremoniją. Jis yra tas atletas, kuris labai svarbus mums. Mes jį mylime ir gerbiame. Bobby mums davė labai daug ir norime jam atsidėkoti kaip tik galime geriausiai“, – tikino „Fenerbahce“ vadovas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų