Futsal rinktinės narys D.Reimaris – apie trenerio kvietimą feisbuke ir mėgiamiausią užsienio lygą

2021.08.24 12:52
Deividas Reimaris | Organizatorių nuotr.

Deividas Reimaris | Organizatorių nuotr.

Lietuvos salės futbolo rinktinė jau visai netrukus pradės savo žygį Pasaulio salės futbolo čempionate. Rinktinės sudėtyje – ir „Kauno Žalgirio“ futsal komandos futbolininkas Deividas Reimaris.

Jis, kaip ir nemaža dalis salės futbolo rinktinės žaidėjų, praeityje žaidė didįjį futbolą, tačiau galų gale sėkmingai atrado savo salėje, kur ir žaidžia iki pat dabar.

„Salė visada buvo labiau prie širdies, žymiai greitesnis futbolas ir viskas įdomiau, nei lauke“, – apie savo pasirinkimą pasakojo žaidėjas.

Kalbėdamas apie artėjantį pasaulio čempionatą, jis svarstė, jog galimybė sudalyvauti tokio dydžio renginyje ateityje gali nepasikartoti.

„Kurį laiką buvo sunku suvokti, koks tai bus renginys, tačiau jam artėjant pradedi vis labiau suprasti, kad tai galbūt bus vienintelis toks kartas gyvenime.

Per daug apie tai stengiesi negalvoti, nes jei apsikrausi, gerai nebus“, – sakė D. Reimaris.

Jis taip pat atsiminė savo pirmąjį kvietimą į salės futbolo rinktinę. Apie jį žaidėjas kalbėjo su šypsena.

„Treneris feisbuke pakvietė mane į draugus, galvoju, kas čia bus, nesupratau ir pats. Pusė komandos buvo iš tuometinio mano klubo, tad apsiprasti pavyko greitai“, – mintimis dalinosi D. Reimaris.

Rinktinės futbolininkas taip pat atskleidė, jog domisi ir užsienio salės futbolo lygomis, o bene įdomiausia jam – Ispanija.

„Pastebiu ir Ispanijos lygą, kur žaidžia aukščiausios klasės žaidėjai, lygis yra visai kitoks ir čia mums dar yra kur pasitempti“, – teigė jis.

Daugiau žaidėjo minčių – vaizdo įraše.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų