Michaelas Owenas ir Rebecca Jane | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

Michaelas Owenas ir Rebecca Jane | „Scanpix“ ir instagram.com nuotr.

 „Mirror“ paviešino, kokias žinutes 41-erių Anglijos futbolo legenda Michaelas Owenas rašinėjo realybės šou „Big Brother“ išgarsėjusiai Rebeccai Jane. Nors anglas yra vedęs ir augina 4 vaikus, tai nesustabdė jo nuo pikantiškų žinučių rašinėjimo. R.Jane šias žinutes parodė savo draugams, kurie išpliurpė visą informaciją Anglijos žiniasklaidai.

„Manęs laukia ilga ir nuobodi kelionė į Londoną, tai gal galėtum atsiųsti daugiau savo nuotraukų? Įvertinčiau, ar jos tinka socialiniams tinklams, ar ne. Tikiuosi, kad netinka. Neabejoju, kad turi išsisaugojusi daugiau nuotraukų. Galėčiau įvertinti bent tuziną jų“, - rašė M.Owenas.

R.Jane galiausiai pasidavė įkalbinėjimams ir nusiuntė nuotraukas buvusiam futbolininkui.

„Oho, iš karto atsiuntei savo krūtų nuotrauką, todėl dabar jau nebeturi kur trauktis. Vaizdelis neblogas. Puiki krūtinė. Šita nuotrauka tikrai netinkama socialiniams tinklams. Gal atsiųsk man 20 nuogų nuotraukų ir aš jas įvertinsiu. Nieko nepalik vaizduotei, gerai?“, - tęsė M.Owenas.

Teigiama, kad R.Jane dažnai siuntinėjo nuotraukas anglui. Kartais M.Owenas peržiūrėdavo realybės šou žvaigždės nuotraukas net ir tuo metu, kai leisdavo laiką su šeima.

Po kiek laiko R.Jane, kalbėdama su „Burnley Express“, patvirtino, kad jos draugų paviešinta informacija buvo teisinga.

„Dabar jau žinau, kokias klaidas padariau. Siunčiau nuotraukas vedusiam vyrui. Man nereikėjo to daryti. Per pastarąsias savaites sulaukiau komentarų, kad ne aš turėčiau dėl to teisintis, nes buvau vieniša, o jis – vedęs, tačiau pasąmonėje vis tiek jaučiau, kad elgiuosi neteisingai. Turėjau pasistengti neperžengti ribos. Taip pat man reikėjo viską palikti tik tarp manęs ir Michaelo. Padariau klaidą, kad apie mus papasakojau draugams. Dėl to šita istorija ir atsidūrė didžiausiuose šalies dienraščiuose“, - pasakojo R.Jane.

M.Owenas geriausius karjeros metus praleido „Liverpool“ klube, kuriame per 297 rungtynes įmušė 158 įvarčius. Vėliau jis turėjo neblogą sezoną Madrido „Real“ ekipoje (45 rungtynės, 16 įvarčių), tada persikėlė į „Newcastle United“ ir jį pradėjo kamuoti traumos. Karjerą jis baigė 2013 m. Anglijos rinktinėje M.Owenas sužaidė 89 rungtynes ir įmušė 40 įvarčių. Jis yra 5-as pagal rezultatyvumą žaidėjas Anglijos rinktinės istorijoje.

Po futbolininko karjeros pabaigos M.Owenas pradėjo dirbti sporto ekspertu, taip pat veisia lenktyninius žirgus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (5)
Registruoti
Anoniminiai (5)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų