Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Du kartus iš eilės Dustinui Poirier pralaimėjęs Conoras McGregoras neketina ramiai sėdėti ir toliau užgaulioja buvusį varžovą socialiniuose tinkluose bei provokuoja dar vieną kovą.

„UFC 264“ turnyre C.McGregoras susilaužė koją, todėl gydytojas sustabdė kovą ir D.Poirier buvo įskaita pergalė techniniu nokautu. Iš karto po mūšio C.McGregoras provokavo D.Poirier ir užgauliojo jo žmoną.

Reabilituodamasis po operacijos C.McGregoras daug laiko praleidžia socialiniuose tinkluose ir šalia diskusijų apie jachtas, airis pasinaudojo proga ir pasidalino vieno iš gerbėjų sukurtu vaizdo įrašu, kuriame rodomas sukarpytas interviu su D.Poirier, kur jis kalba apie kovą su kitu vyru, viliojusiu jo žmoną.

D.Poirier atsakė nuotrauka, kurioje užfiksuotas nokautuotas C.McGregoras iš antrosios judviejų dvikovos, pagal kurią Jake‘as Paulas padarė pakabuką ir nusiuntė D.Poirier.

Savo ruožtu, C.McGregoras sugrįžo į pirmą jų kovą, kuomet jau airis nokautavo D.Poirier bei vėl įtraukė jo žmoną.

„Jūs gyvenate praeities keliu, aš irgi tai darysiu. Aš trankiau tavo galvą į grindis kaip krepšinio kamuolį. Tavo žmona, broli. Asmeninės žinutės. Alkūnė į tavo galvą. Minkštoji kaukolės dalis, kuri nesukietėja nuo tada, kai tu buvai vaikas. Gręžiau skylę 100 mylių per valandą greičiu. Tu miegojai ant mano pilvo“, – rašė C.McGregoras.

Žinutės vienas kitam tęsėsi dar keletą kartų ir kai jau atrodė, kad viskas nurims, praėjus kelioms valandoms C.McGregoras pasidalino dar keliais įrašais, pašiepiančiais D.Poirier.

C.McGregoras neseniai gynė vieną iš savo buvusių varžovų Jose Aldo, su kuriuo anksčiau taip pat turėjo nesutarimų.

J.Aldo neseniai nugalėjo Pedro Munhozą, o apie šią pergalę buvo pasiteirauta Rusijoje spaudos konferencijoje dalyvavusio buvusio UFC čempiono Chabibo Nurmagomedovo.

„Jis buvo sumuštas, kai kovojo prieš Petrą Janą, tiesa?“, – sakė Ch.Nurmagomedovas. „Vyrukas laimi vieną kovą ir tada visi pradeda kalbėti apie čempiono titulą. Kai Conoras McGregoras kovojo prieš Donaldą Cerrone‘ą, jis atrodė kaip liūtas. Kai susitiko su stipresniais varžovais, pasirodė kaip išsigandusi višta. Kovos prieš geriausius parodo, ko esi vertas. Leiskite J.Aldo kovoti prieš P.Janą, o tada, pergalės atveju, galėsime kalbėti, kad jis vėl pasiekė savo piką. Matėte ką jis darė? Jis pasislėpė ir laukė, kada teisėjas sustabdys kovą. Tai parodo, kad nesi savo viršūnėje. Jeigu tave muša, o tu sąmoningas, bet nebandai savęs apginti, tokius kovotojus vadinu verslininkais. Jie ateina užsidirbti pinigų“.

Toks komentaras nepatiko 2015 m. J.Aldo nokautu per 13 sekundžių įveikusiam C.McGregorui, tačiau vėliau airis jį ištrynė.

„Dar viena spaudos konferencija? Haha, už ką? Tu tai darai dėl nieko. Tu ir D.Ceronne‘as turėjote kovoti nuo pat pradžių, bet tu niekada neturėjai drąsos. Tu pabėgai ir viskas, ką dabar darai, tai kalbi kaip kalė. J.Aldo yra 100 kartų didesnis kovotojas nei tu“, – rašė C.McGregoras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (8)
Registruoti
Anoniminiai (8)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų