Sergejus Maslobojevas | Organizatorių nuotr.

Sergejus Maslobojevas | Organizatorių nuotr.

  Liepos 17-ą dieną „Glory 78“ turnyre prieš Luisą Tavaresą (63-8, 22 nokautai) turėjęs kovoti kikboksininkas Sergejus Maslobojevas (31-5, 19 nokautų) jau sykį perdėliojo savo planus, nes organizacija šį turnyrą perkėlė į rugsėjo 4-ą dieną.

Antrą kartą kovai ruošęsis S.Maslobojevas šį kartą turi pristabdyti pats: likus dviem savaitėms iki kovos S.Maslobojevas pranešė, kad jam sparingo metu lūžo antrasis dešinės kojos pirštas.

„Darau šį pranešimą su apmaudu ir skausmu širdyje“, – „facebooke“ rašė S.Maslobojevas. „Visą šią vasarą paskyriau pasiruošimui artėjančioms varžyboms „Glory78“. Jos turėjo įvykti liepos 17d. Vėliau buvo perkeltos į rugsėjo 4d. Po labai įtempto pasiruošimo, leidau sau numesti apsukas ir šiek tiek atsistatyti, tada prasidėjo antrasis etapas, kuris buvo dar intensyvesnis ir antros savaitės gale, šiek tiek nuvargęs, sparinge atlikau tiesų kojos smūgį ir pataikiau kolegai tiesiai į alkūnę. Man lūžo antrasis dešinės kojos pirštas. Savaitgalį stengiausi sutramdyti emocijas, šaldyti koja bei vartoti nuskausminsmus vaistus. Maniau, kad tikrai atsistosiu ant kojų pirmadienį ir bent pavaikščioti galėsiu. Bet vis dar negaliu laisvai judėti ant kojų...O juolab atsispirti ar spirti su ja. Todėl visų pirma noriu atsiprašyti „Glory“ organizacijos dėl susidariusios situacijos. Savo priešininko Luis Tavares, nes žinau, kad jis taip pat atsakingai ruošiasi mūsų dvikovai. Ne kaip eiliniam pasirodymui. Bei visų gerbėjų, kurie mane nuoširdžiai palaiko bei stebi mano pasiruošimo vlogus.

Manau, kad rugsėjo 4-ai pasiruošti tikrai nespėsiu. Todėl noriu paprašyti „Glory“ organizacijos supratimo bei palaikymo ir leisti perkelti mūsų kovą į spalio 23-ią dieną, kuriai žūtbūt, nors ir per skausmus, bet stengsiuosi pasiruošti atitinkamai! Ačiū iš anksto ir lauksiu Jūsų atsakymo“.

https://youtu.be/5UdCMsJk-ZY Darau šį pranešimą su apmaudu ir skausmu širdyje. Visą šią vasarą paskyriau pasiruošimui...

Posted by Sergej Maslobojev on Saturday, August 21, 2021

„Glory 78“ turnyras vyks „Rotterdam Ahoy“ arenoje Roterdame (Nyderlandai). Pagrindinėje šio vakaro kovoje susikaus sunkiasvorių žvaigždė olandas Badr Hari ir lenkas Arkadiuszas Wrosekas.

S.Maslobojevas „Glory“ organizacijoje nėra reitinguotas, tačiau jau turėjo dvi kovas, kai „Glory 69“ turnyre teisėjų sprendimu nugalėjo Bahramą Rajbzadehą ,o „Glory 75“ turnyre pirmame raunde techniniu nokautu įveikė Roelį Mannaartą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų