Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

Chabibas Nurmagomedovas | „Stop“ kadras

 Buvęs UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas mano, kad tris pralaimėjimus iš eilės patyręs Tony Fergusonas turėtų sekti jo pėdomis ir baigti karjerą.

C.Nurmagomedovas mano, kad T.Fergusonas dėl įvairių priežasčių nebėra tas pats kovotojas, kuris turėjo 12 iš eilės pergalių seriją.

„Jam yra 38 metai“, – „RT Sport“ sakė C.Nurmagomedovas. „Pasakykite man, kaip jis gali sugrįžti? Prieš jį buvo dominuojama trijose paskutinėse kovose. Skirtingi stiliai – puolimas, graplingas... Beneilas Dariushas, Charlesas Oliveira, Justinas Gaethje – visi jie dominavo prieš jį tiek stovint, tiek ant žemės. Kai tau 38-eri, manau, kad privalai užtraukti rankinį stabdį. Aplink jį turėtų būti žmonių, kurie pasakytų: „Ei, tu jau sensti, privalai sustoti“.

C.Nurmagomedovo ir T.Fergusono tarpusavio kova buvo planuojama net penkis kartus, tačiau dėl įvairių priežasčių jos vis būdavo atšauktos ir dabar jau praktiškai nebėra galimybių, kad jiedu susitiks.

Nors pats T.Fergusonas dar norėtų pamatyti C.Nurmagomedovą sugrįžtantį ir tikrai sutiktų su juo kovoti, tačiau pastarasis mano, kad T.Fergusonas yra patyręs per daug žalos.

C.Nurmagomedovas paminėjo komandos draugą Shamilą Zavurovą, kuris nors ir yra patyręs tik vieną nesėkmę per penkerius metus, tačiau jam jau 37-eri. Sh.Zavurovas laimėjo penkias kovas iš eilės, tačiau C.Nurmagomedovas norėtų, kad jis baigtų karjerą ir negautų nereikalingos žalos.

„Mes tai sakome Shamilui pastaruosius pusantrų metų“, – sakė Ch.Nurmagomedovas. „Shamilas tikrai nėra jaunas. Mes atidavėme visas jėgas, kad jį įtikintume ir norime, kad paskutinė jo kova būtų atsisveikinimo. Jeigu nebūtume jam to pasakę, jis būtų kovojęs iki 45 metų. Kovos yra sunkus reikalas, ypatingai kai nesi jaunas ir nuolatos tave nokautuoja. Tai paveikia tavo sveikatą. Jis turi daugiau nei 10 vaikų, jis turi juos auginti.

Privalai galvoti apie savo ateitį ir ne tik apie savo MMA karjerą. Kai tau bus 40, 50 ar 60 metų, kaip tu gyvensi? Privalai galvoti apie savo ateitį“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų