Jonathanas Biabiany | AP/Scanpix nuotr.

Jonathanas Biabiany | AP/Scanpix nuotr.

„Milan“ klubas patvirtino, kad komandos viceprezidentas Adriano Galliani išvyko derėtis su „Parma“ ekipos direktoriumi Pietro Leonardi dėl galimo jų atakuojančio krašto saugo Jonathano Biabiany persikėlimo šią žiemą į „Rossoneri“ gretas.

Milaniečiai kiek ankščiau šį žiemos perėjimų langą jau spėjo įsigyti Adilą Rami, Keisuke Honda bei Michaelį Essieną. Taip pat klubas baigia suderinti likusius formalumus su Adeliu Taarabtu, kuris rungtyniautų Milane iki sezono pabaigos.

Nepaisant gausybės naujokų, neseniai vyriausio trenerio postą užėmęs Clarence`as Seedorfas tuo apsiriboti neketina ir stengsis į savo sudėtį prisivilioti dar vieną futbolininką.

„Šio ryto eigoje „Parma“ ekipos direktorius Pietro Leonardi ir J.Biabiany agentas susitiko su Adriano Galliani, „Giannino“ restorane. Galliani supranta, kad Seedorfas labai vertina Biabiany sugebėjimus. Tuo tarpu, Leonardi dėl galimo persikėlimo nebuvo nei optimistiškas, nei pesimistiškas“, – „Milan“ klubas skelbė.

„Rossoneri“ yra pasiruošę „Parma“ ekipai už J.Biabiany duoti savo gynėją Cristianą Zaccardo bei dar primokėti 5-6 milijonų eurų sumą.

25 metų atakuojantis krašto saugas šiame sezone Italijos „Serie A“ lygoje per sužaistas 19 rungtynių pelnė 1 įvartį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų