Iš Belgijos grįžęs V.Ivanauskas: „Duok, Dieve, kad tokių žaidėjų kaip E.Utkus, Lietuva turėtų daugiau“ (14)

2021.08.19 10:56
Aurimas Budraitis
Edgaras Utkus | Organizatorių nuotr.

Edgaras Utkus | Organizatorių nuotr.

Lietuvos nacionalinės rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Ivanauskas praėjusį savaitgalį viešėjo Belgijoje, kur stebėjo Edgaro Utkaus atstovaujamos „Cercle Brugge“ komandos rungtynes prieš garsųjį „Anderlecht“ klubą. Tai, ką pamatė V.Ivanauskas, leidžia daryti išvadą, kad vieną 21-erių metų rinktinės naujoką mes jau žinome.

„Neskaitant jaunimo rinktinės, žaidžiantį gyvai Edgarą aš mačiau pirmąkart. Jei atvirai, nustebino – jis buvo vienas geriausių dvikovos žaidėjų. Po rungtynių pavakarieniavome, apkalbėjome rinktinės perspektyvas.

Akivaizdu, kad sprendimas pereiti iš „Monaco“ į Belgijos aukščiausiąją lygą buvo netgi labai teisingas sprendimas. Duok, Dieve, kad tokių žaidėjų kaip E.Utkus, Lietuva turėtų daugiau“, - sportas.lt sakė iš Belgijos grįžęs V.Ivanauskas.

Rinktinės sąrašą rinktinės treneris žada paskelbti kitą ketvirtadienį (rugpjūčio 26 dieną). Anot jo, su visais kandidatais bent telefonu jau yra apkalbėta.

„Anksčiau minėjau, kad rinktinė bus gerokai atjauninta, bet dabar galiu pasakyti, kad prisijungs ne tik jaunimas, bet ir žaidėjai, kurie anksčiau būdavo kviečiami į rinktinę, tačiau pastaruoju metu tokios galimybės nesulaukdavo.

Taip, preliminarus sąrašas yra, tačiau iki stovyklos dar liko du turai, todėl labai svarbu, kad per tą laiką neatsitiktų kokių nelaimių.

Kiekvieną savaitę bendradarbiaujam su Mariumi (Stankevičiumi) ir Tomu (Ražanausku), kad kažkuriam žaidėjui iškritus dėl traumos, galėtumėm koreguoti ne tik nacionalinės, bet ir U-21 bei U-19 sąrašus. Mes neturime penkiasdešimties žaidėjų, iš kurių galėtumėm rinktis, todėl tokie susirinkimai yra privalomi. Ir ne tokie susirinkimai, kokie būdavo tarybiniais laikais, bet tokie, kurie būtų konstruktyvūs ir duotų realią naudą“, - sakė V.Ivanauskas.

Jau žinome, kad šio trenerio rinktinėje tikrai žais Arvydas Novikovas ir tikrai nežais Giedrius Arlauskis. Būsimoje stovykloje nedalyvaus ir trenerio kviestas, bet traumą patyręs Markas Beneta.  

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų