Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

 Karjerą baigęs buvęs UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas Chabibas Nurmagomedovas Rusijoje buvo paprašytas prisiminti savo kovą su airiu Conoru McGregoru.

Airis jau ne pirmus metus nuolat kalba apie dagestanietį ir tyčiojasi iš jo artimųjų. Ch.Nurmagomedovas neseniai pažymėjo, kad C.McGregoras peržengė ribą ir patikino, kad pirmosios kovos metu buvo pasiruošęs eiti iki galo – viskas galėjo baigtis airio mirtimi.

„Patys matėte, kas tą vakarą nutiko. Patraukite iš narvo Herbą Deaną ir tada suprasite, ar būčiau ėjęs iki galo. Nuo tokio smaugimo žmogus gali mirti. Jei užkulisiuose jus trumpam smaugčiau, tuomet suprastumėte apie ką kalbu. Kai žmogus tobulina šitą smaugimo techniką 30 metų, tai tampa šaltuoju ginklu. Jei narve nebūtų teisėjo, kas tada būtų nutikę? Būtent Deanas ten patraukė mano rankas nuo Conoro. Mes visi suprantame, kas būtų nutikę, jei jis to nebūtų padaręs“, - aišikino Ch.Nurmagomedovas.

Dagestanietis taip pat pažymėjo, kad C.McGregoro lygį geriausiai atskleidė kovos su elitiniais varžovais: „Pažiūrėkite į Conorą. Kovoje su Cerrone‘u jis atrodė kaip liūtas, o kai reikėdavo kautis su elitiniais kovotojais, tada pavirsdavo į išsigandusį viščiuką. Tik elitiniai varžovai parodo, ko tu iš tiesų vertas. Kova su Cerrone‘u neatskleidė jo tikrojo lygio.“

C.McGregoras per pastarąsias dienas spėjo įsivelti į konfliktą ir su Danieliu Cormier, o pastarąjį užstojo Michaelas Bispingas, pareiškęs, kad pinigai airio nepaverčia vyru.

M.Bispingas taip pat rašė, kad C.McGregoras savo elgesiu baigia susinaikinti turėtą reputaciją, o airis pažymėjo, kad jam rūpi tik tai, kokiu lėktuvu skraido jo mama.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (10)
Registruoti
Anoniminiai (10)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų