Vergilas Ortizas ir Egidijus Kavaliauskas | Youtube.com nuotr.

Vergilas Ortizas ir Egidijus Kavaliauskas | Youtube.com nuotr.

   Ankstyvą sekmadienio rytą 33-ejų lietuvis Egidijus Kavaliauskas (22-2-1, 18 nokautų) surėmė pirštines su kylančia JAV žvaigžde 23-ejų Vergilu Ortizu jaunesniuoju (18-0, 18 nokautų) ir patyrė antrą pralaimėjimą karjeroje.

Nepaisant to, kad E.Kavaliauskas sugebėjo varžovą parklupdyti antrame raunde, tačiau savo atakomis nesugebėjo pribaigti V.Ortizo, kuris su kiekvienu raundu buvo vis tikslesnis, tuo tarpu lietuvio jėgos silpo. Jau trečiojo raundo pabaigoje E.Kavaliauskas po varžovo „jabo“ patyrė pirmą nokdauną, o aštuntame raunde po smūgių į kūną lietuvis antrą kartą šioje kovoje krito ant žemės. Nors E.Kavaliauskas ir toliau bandė atakuoti, tačiau gynyboje jam nesisekė blokuoti varžovo smūgių. Nors E.Kavaliauskas sugebėjo pakilti dar po dviejų nokdaunų, galiausiai jau penktasis nokdaunas šioje kovoje buvo lemiamas ir teisėjas nutraukė kovą.

Dabartinis WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas amerikietis Terence‘as Crawfordas kovos metu dalinosi savo komentarais.

„Sakiau, kad jis gali smūgiuoti“, - pamatęs į nokdauną vos nepasiųstą V.Ortizą rašė čempionas, pagyręs E.Kavaliauską.

Po kovos T.Crawfordas sureagavo ir į kalbas apie tai, kad ateityje jam derėtų susikauti su V.Ortizu: „Jie labai mėgsta minėti mano pavardę. Aš jus irgi mėgstu. Sveikinimai su pergale, Vergilai.“

Šią kovą akylai stebėjo ir buvusi UFC bei dabartinė „Bellator“ čempionė Cris Cyborg. Ji dar prieš kovos pradžią ragino savo sekėjus nepraleisti V.Ortizo kovos, o po jo pergalės tik pažymėjo, kad ne veltui siūlė visiems stebėti jo pasirodymą.

C.Cyborg po kovos išreiškė pagarbą ir E.Kavaliauskui. Ji su lietuviu įsiamžino bendroje nuotraukoje.

„Didelė pagarba „nuožmiajai mašinai“, - rašė C.Cyborg.

Egidijus Kavaliauskas ir Cris Cyborg | Instagram.com nuotr

Egidijus Kavaliauskas ir Cris Cyborg | Instagram.com nuotr

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (12)
Registruoti
Anoniminiai (12)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų