Egidijus Kavaliauskas su Ortizais | Youtube.com nuotr.

Egidijus Kavaliauskas su Ortizais | Youtube.com nuotr.

 Ankstyvą sekmadienio rytą 33-ejų lietuvis Egidijus Kavaliauskas (22-2-1, 18 nokautų) surėmė pirštines su kylančia JAV žvaigžde 23-ejų Vergilu Ortizu jaunesniuoju (18-0, 18 nokautų) ir patyrė antrą pralaimėjimą karjeroje.

Nepaisant to, kad E.Kavaliauskas sugebėjo varžovą parklupdyti antrame raunde, tačiau savo atakomis nesugebėjo pribaigti V.Ortizo, kuris su kiekvienu raundu buvo vis tikslesnis, tuo tarpu lietuvio jėgos silpo. Jau trečiojo raundo pabaigoje E.Kavaliauskas po varžovo „jabo“ patyrė pirmą nokdauną, o aštuntame raunde po smūgių į kūną lietuvis antrą kartą šioje kovoje krito ant žemės. Nors E.Kavaliauskas ir toliau bandė atakuoti, tačiau gynyboje jam nesisekė blokuoti varžovo smūgių. Nors E.Kavaliauskas sugebėjo pakilti dar po dviejų nokdaunų, galiausiai jau penktasis nokdaunas šioje kovoje buvo lemiamas ir teisėjas nutraukė kovą.

Po kovos V.Ortizas jaunesnysis užsuko į rūbinę pas E.Kavaliauską. Sportininkai išreiškė pagarbą vienas kitam, o lietuvis žarstė pagyras kylančiai bokso žvaigždei.

„Crawfordas neturi nei tavo „jabo“, nei tavo jėgos“, - varžovui sakė E.Kavaliauskas, netrukus paprašęs bendros nuotraukos su V.Ortizu jaunesniuoju.

Tuomet prie lietuvio priėjo V.Ortizo tėvas, kuris irgi atidavė pagarbą E.Kavaliauskui.

„Visų pirma, noriu tau padėkoti. Kai sutikome su tavimi kovoti, žinojome, koks kietas esi, bet man daug svarbiau buvo tai, kad esi pagarbus ir mandagus varžovo atžvilgiu. Mano sūnus irgi yra garbingas vaikis, todėl šita savybė man labai svarbi. Jei tau kada reikės sparingo partnerių ruošiantis kovai, tai susisiek su mumis ir mes tau padėsime. Čia rimtas pasiūlymas. Jei tik ko reikės, paskambink mums. Jei norėsi patekti į „Cowboys“ rungtynes Dalase, tai irgi duok mums žinoti. Aš kalbu rimtai“, - sakė V.Ortizo tėvas.

Panašiai kalbėjo ir V.Ortizas jaunesnysis: „Jei tik ko reikės, mes atskrisime tau padėti“.

E.Kavaliauskas padėkojo varžovams už gražius žodžius ir patikino, kad bokse visada vertino pagarbą vienas kitam ir pasisakė prieš drabstymąsi „purvais“, kurio šių laikų koviniame sporte netrūksta. Rūbinėje taip pat buvo juokais paklausta Ortizų, ar šie norėtų atvykti į Lietuvą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (16)
Registruoti (1)
Anoniminiai (15)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų