Nico Ali Walschas | Organizatorių nuotr.

Nico Ali Walschas | Organizatorių nuotr.

 Vilkėdamas baltus ir juodus šortus, kuriuos Muhammadas Ali jam padovanojo, legendinio boksininko anūkas Nico Ali Walshas debiutavo profesionaliame bokse ir jau pirmame raunde techniniu nokautu įveikė Jordaną Weeksą.

Ali Walshas praėjus vos kiek daugiau nei minutei nuo kovos pradžios pasiuntė varžovą į nokdauną. Nors J.Weeksas atsistojo, tačiau Ali Walshas toliau labai aktyviai atakavo ir teisėjui reikėjo stabdyti kovą, nes J.Weeksas nebegalėjo apsiginti nuo smūgių.

21-erių Ali Walshas demonstravo tokį boksą, kuriuo jo legendinis senelis didžiuotųsi.

„Manau, kad šį vakarą mes padarėme šiek tiek istorijos“, – kalbėjo Ali Walshas, kurio treneris yra „SugarHill“ Stewardas, tas pats, kuris treniruoja ir sunkiasvorių čempioną Tysoną Fury. „Tai visiškai pateisino mano lūkesčius. Tai buvo emocinė kelionė... Be jokios abejonės, kad apie senelį galvoju labai daug. Aš jo labai ilgiuosi“.

Nėra jokių abejonių, kad žmonės stebės Ali Walsho karjerą, nes tai tiesiog garantuoja jo kraujas.

„Panašu, kad bus daug spaudimo, tačiau man tai tik senelis. Jis yra geriausias kovotojas, kuris kada nors gyveno žemėje, galbūt net ir geriausias žmogus.. Man jis – geriausias senelis!“, – sakė Ali Walshas.

Ali Walschas taip pat atskleidė, kad jo vilkėti šortai buvo naudojami ir jo senelio, tačiau jis daugiau jų niekada nebedėvės.

„Niekada daugiau nedėvėsiu šių šortų. Jie yra mano senelio. Tai buvo labai emocinga, svajonė tampa realybe. Man tai reiškė labai daug“, – sakė Ali Walschas.

Nico Ali Walschas | Organizatorių nuotr.

Nico Ali Walschas | Organizatorių nuotr.

M.Ali mirė 2016 m. birželį, dar prieš 16-ąjį Ali Walsho gimtadienį. Pastarasis užaugo Las Vegase ir pradėjo mėgėjiško bokso karjerą tikėdamasis pasekti legendinio sunkiasvorio pėdomis.

J.Weeksui tai buvo antrasis karjeros pralaimėjimas. Iki tol jis buvo iškovojęs 4 pergales, iš kurių 2 – nokautais bei pralaimėjęs Ricardo Vasquezui Becerrilui (2-8-1).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų