Arnoldas Misiūnas l Eimanto Genio nuotr.

Arnoldas Misiūnas l Eimanto Genio nuotr.

Lietuvos kikboksingo federacija socialiniame tinkle „Facebook“ išplatino žinutę apie kovotoją Arnoldą Misiūną.

„Gerbiami bičiuliai, sportininkai, kovinių sporto šakų mėgėjai! Reaguojame į mus pasiekusią informaciją dėl asmens, dalyvavusio riaušėse prie Lietuvos Respublikos Seimo. Kaip žinia, Lietuvos kikboksingo Federacija netoleruoja smurto, jokiu būdu nepateisina agresijos ir elgesio, tiesiogiai prieštaraujančio mūsų diegiamoms vertybėms“, – rašoma žinutėje.

Teigiama, kad sportininkas sulauks griežtų sankcijų.

„Sportininkas, dergiantis ne tik savąjį, bet ir sporto klubo, sporto šakos vardą, bus metams laiko suspenduotas, negalės dalyvauti varžybose. Detales aiškinamės, dėkojame kiekvienam, nelikusiam abejingu“, – rašoma pranešime.

Priminsime, kad paskutinį kartą A.Misiūnas profesionaliame turnyre dalyvavo 2019-ųjų lapkritį. Apie savo auklėtinį pranešimą išplatino ir sporto klubas „Sparta Gym“.

„Mes kalbėjome apie tai su Arnoldu ir gavome jo tvirtą atsakymą, kad nors jis ir buvo vykusiame mitinge ir po jo prie Seimo, bet riaušėse nedalyvavo ir vaizdo įraše užfiksuotas ne jis“, - teigė „Sparta Gym“ atstovai.

Gerbiami Sparta Fight Gym draugai! Gauname vis daugiau klausimų apie situaciją dėl vaizdo įrašo su asmeniu...

Posted by www.spartagym.lt on Thursday, August 12, 2021

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (57)
Registruoti
Anoniminiai (57)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų