Sukurti istorijos nepavyko: minimaliu rezultatu pralaimėjimą patyręs „Žalgiris“ baigė pasirodymą Europos lygos atrankoje VIDEO (38)

2021.08.12 21:51
„Žalgirio“ ir „Muros“ rungtynės | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

„Žalgirio“ ir „Muros“ rungtynės | Luko Balandžio / BNS foto nuotr.

Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Europos lygos atrankos atsakomosiose rungtynėse namuose 0 – 1 nusileido „Mura“ futbolininkams ir baigė savo pasirodymą.

Net keletą varžovų suklaidinęs Hugo Videmontas 8-ąją minutę atliko smūgį į tolimąjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Ziga Kousas 12-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Mura“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0. Aleno Kozaro 26-ąją minutę atliktą perdavimą į baudos aikštelę sėkmingai nutraukė vilniečių ekipos kapitonas Saulius Mikoliūnas. Francisui Kyeremeh vos iš keleto metrų nepavyko uždaryti komandos draugo perdavimo ir rezultatas išliko nepakitęs. Kamuolį susistabdęs Tomi Horvatas 39-ąją minutę atliko smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Hugo Videmontas atliko 62-ąją minutę atliko perdavimą į baudos aikštelę, tačiau nei vienam iš komandos draugų jo uždaryti nepavyko. Puikaus perdavimo sulaukusiam J.Tadičiui 70-ąją minutę vos iš keleto metrų nepavyko nukreipti kamuolio į vartus. Netrukus puolėjas atliko dar vieną pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų.


Rungtynių eiga:

90 min. „Žalgiris“ patyrė pralaimėjimą rezultatu 0 – 1.

Rungtynių statistika („Žalgiris“ – „Mura“)

Rungtynių statistika („Žalgiris“ – „Mura“) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika („Žalgiris“ – „Mura“) | „Scoreboard“ statistika

90 min. Pridedamos 3 papildomos žaidimo minutės.

80 min. J.Tadičius atliko dar vieną pavojingą smūgį į tolimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys dar kartą skriejo visiškai šalia vartų.

70 min. KOKIA PROGA! Puikaus perdavimo sulaukusiam J.Tadičiui vos iš keleto metrų nepavyko nukreipti kamuolio į vartus.

62 min. J.Tadičiui baudos aikštelėje sulaukė H.Videmonto perdavimo, tačiau jo tiksliai uždaryti ir nukreipti kamuolio į vartus nepavyko.

56 min. Vilniečiai antrajame kėlinyje gerokai daugiau praleidžia laiko su kamuoliu – 70%, kai tuo tarpu varžovai – vos 30%.

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min. „Žalgiris“ po pirmojo kėlinio atsilieka minimaliu rezultatu 0 – 1.

Pirmojo kėlinio statistika („Žalgiris“ – „Mura“)

Pirmojo kėlinio statistika („Žalgiris“ – „Mura“) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika („Žalgiris“ – „Mura“) | „Scoreboard“ statistika

45 min. Pridedamos 2 papildomos žaidimo minutės.

39 min. Kamuolį susistabdęs Tomi Horvatas atliko smūgį, tačiau šį kartą kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

37 min. Tikslaus perdavimo baudos aikštelėje sulaukęs Josipas Tadičius atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

29 min. Francisui Kyeremeh vos iš keleto metrų nepavyko uždaryti komandos draugo perdavimo ir rezultatas išliko nepakitęs.

26 min. Aleno Kozaro atliktą perdavimą į baudos aikštelę sėkmingai nutraukė vilniečių ekipos kapitonas Saulius Mikoliūnas.

17 min. Z.Kousas atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau šį kartą kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė.

12 min. ĮVARTIS! Ziga Kousas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Mura“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

8 min. Net keletą varžovų suklaidinęs Hugo Videmontas atliko smūgį į tolimąjį vartų kampą, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

4 min. Vilniečiai kurį laiką kontroliavo kamuolį prie varžovų vartų, tačiau sukurti pavojaus taip ir nepavyko. 

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Startinės sudėtys:

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai: 

• Slovėnijoje vykęs pirmasis susitikimas tarp „Žalgirio“ ir „Mura“ komandų baigėsi be įvarčių 0 – 0. Tai reiškia, jog viskas spręsis per antrąjį susitikimą Vilniuje. Nugalėjusi komanda pirmą kartą užsitikrins vietą UEFA grupių turnyrų etape ir galimybę tarptautinį sezoną pratęsti iki žiemos.

• Slovėnijos ekipos pagrindą sudaro slovėnai ir legionieriai iš Kroatijos (jų 7), taip pat yra futbolininkų iš Albanijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Juodkalnijos. Vienas iš kroatų – Marinas Karamarko – yra žalgiriečio Marko Karamarko pusbrolis.

• „Žalgirio“ ir „Mura“ poros nugalėtojas Europos lygos finaliniame atrankos etape susitiks su Graco „Sturm“ futbolininkais.


Trenerių ir žaidėjų komentarai: 

Vladimiras Čeburinas, „Žalgirio“ komandos vyriausiasis treneris:

„Pirmose rungtynėse po pertraukos varžovai daugiau ieškojo mūsų probleminių vietų. kai kur jiems jas pavyko rasti. Negaliu pasakyti, kad itin blogai sužaidėme ir antrą kėlinį. Žinoma, pirmasis kėlinys buvo geresnis mums. Galbūt įtaką padarė aikštės veja. Pajutome ir varžovų pajėgumą. Jie didelėmis pajėgomis atakavo. Tačiau jie žaidė namie prie savo tribūnų, jiems reikėjo atakuoti. Rungtynių pabaigoje ir mes turėjome iniciatyvą. Mums pavyko atlaikyti jų puolimą ir pabandyti pereiti prie jų vartų. Viskas čia svarbu – ir psichologija, ir taktika, ir fizinis pasiruošimas, ir moralinis klimatas komandoje. Pasitikiu savo žaidėjais, tikiu, kad jie yra pasiruošę pagal visus šiuos elementus.“

Mantas Kuklys, „Žalgirio“ komandos saugas:

„Rungtynės ne tik karjeroje, bet ir apskritai gyvenime man ir kitiems žaidėjams labai svarbios. Laukiame su nekantrumu, bandysime sukurti šį stebuklą. Pirmas 20-30 minučių jų gynybai buvo nelengva, sukūrėme nemažai progų. Gaila neįmušėme. Vėliau jie susistygavo ir gynėsi geriau. Kaip ir kiekviena komanda jie turi silpnų vietų. Reikia jomis pasinaudoti ir pelnyti įvartį. Vis dėlto jie žaidė namuose. Galbūt gavo „velnių“ nuo trenerio, antrąjį kėlinį išleido labiau susikaupę, neleido mums lengviau žaisti. Gal ir mes kažkiek atsipalaidavome. Vieną kėlinį žaidė geriau vieni, kitą – kiti. Rezultatas lygus, viskas keliasi į antrąsias rungtynes.“


Komandų forma: 

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (38)
Registruoti (1)
Anoniminiai (37)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų