Valdo Ivanausko pristatymas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Valdo Ivanausko pristatymas | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Naujasis Lietuvos rinktinės vyriausiasis treneris Valdas Ivanauskas turi mažiau nei mėnesį tam, kad pasiruoštų savo debiutui kontrolinėse rungtynėse prieš Šiaurės Airiją. Kaip savo pirmoje spaudos konferencijoje kalbėjo treneris, jo vadovavimo laikotarpiu – neišvengiami pasikeitimai. Vienas tokių galėjo būti praėjusiais metais geriausiu UEFA Europos lygos grupių vartininku tapęs Giedrius Arlauskis.

„Taip, turėjome vyrišką pokalbį. Giedriui buvo netikėta, kad paskambinau, nes, kaip jis minėjo, buvau pirmasis treneris po septynerių metų, kuris tai padarė. Reziumuojant patį pokalbį, tai jis užsiminė, kad dėl manęs būtų nieko prieš sugrįžti, tačiau žemaitiškas charakteris ir likusios nuoskaudos buvusios federacijos atžvilgiu neleis jam to padaryti. Atsakiau, kad neigiamas atsakymas irgi yra atsakymas“, - sportas.lt sakė V.Ivanauskas.

Treneris užsiminė, kad jo skambučių jau sulaukė dauguma žaidėjų, kuriuos jis norėtų matyti artimiausiose Lietuvos rinktinės rungtynėse. Be abejo, paklausėme, ar tarp tų žaidėjų buvo ir Arvvydas Novikovas?

„Taip, buvo. Turėjome normalų pokalbį – tokį, kaip ir turi būti. Ambicijos, prisiminimai nedomina nei manęs, nei Arvydo, todėl esame pasiruošę sujungti pajėgas ir kuo įmanoma labiau prisidėti prie rinktinės“, - sakė V.Ivanauskas.

Rugsėjo mėnesį naujojo trenerio laukia net trys iššūkiai: iš pradžių kontrolinės namų rungtynės prieš Šiaurės Airiją, o tuomet ir atranka į pasaulio futbolo čempionatą Bulgarijoje ir Italijoje.  

Aurimas Budraitis
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (22)
Registruoti
Anoniminiai (22)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų