Matas Pultaražinskas | Organizatorių nuotr.

Matas Pultaražinskas | Organizatorių nuotr.

 Birželio mėnesį buvo paskelbta, kad Dovydas „Rimkenzo“ Rimkus sulaukė šanso kovoti „One Championship“ organizacijoje ir su ja pasirašė dviejų metų kontraktą, o tai pakeitė „King of Kings“ organizacijos planus.

Įlgai laukta ir dėl įvairių aplinkybių niekaip neįvykusi D.Rimkaus ir Mato Pultaražinsko kova artimiausiu metu tikrai neįvyks, tačiau M.Pultaražinskas sulaukė kito iššūkio.

Oficialiai paskelbta, kad „KOK 84“ turnyre spalio 2-ą dieną laikinasis KOK puslengvio svorio kategorijos čempionas M.Pultaražinskas susikaus su Vitu Karosu.

V.Karosas paskutinį kartą kovojo „KOK Classic 6“ turnyre balandžio mėnesį, kai trečiame raunde nugalėjo baltarusį Olegą Moszniną.

M.Pultaražinskas taip pat yra kovojęs prieš O.Moszniną ir nors pradžioje jis turėjo problemų, tačiau vėliau jį keliu nokautavo antrame raunde.

„Tačiau šį vaikiną esu matęs ringe anksčiau. Manęs visiškai nenustebino Mato nokdaunas. Smūgis keliu, kuriuo Matas baigė kovą? Tai buvo didžiausias „Lucky Punch“, kurį kada nors esu matęs“, – „Sportas.lt“ žurnalistui Mantui Stankevičiui balandžio mėnesį sakė V.Karosas. „Tikiu, jei jie dar kartą susitiktų, laimėtų O.Moszninas. Labai gaila, kad dalis žmonių, nežiūrėję visos kovos, spėjo nurašyti kovotoją dėl to praleisto nesąmoningo smūgio keliu. Tai tik įrodo, kad vieną dieną gali būti įdomus visiems, o vienas pralaimėjimas gali apversti viską aukštyn kojomis“.

Dar prieš ketverius metus Lietuvos jaunių bokso čempionate skynęs auksą V.Karosas pripažino, kad vis dar mokosi būti kikboksininku, o tada kalbėjo, jog norėtų pamatyti, kaip D.Rimkus įveikia M.Pultaražinską ir pats vėliau su juo susikauti.

„Dovydas Rimkus ir Matas? Manau, tai principinė kova tiek pačiam Dovydui, tiek jo fanams, todėl tikrai nebandysiu užlįsti ir prašytis kovos su Matu. Noriu stebėti, kaip Dovydas naikins Matą raundas po raundo. O po to jau galėsime kalbėti apie mano kovą su Matu. O iki tol, manau, yra daug gerų kovotojų, su kuriais galėčiau kautis. Nebūtinai svorio kategorijoje iki 65 kilogramų. Esu atviras pasiūlymams ir -71 kg kategorijoje. Tik džiaugčiausi, nes galėčiau pilnu skrandžiu visą pasirengimo laiką prabūti“, – balandį kalbėjo V.Karosas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų