Mike'as Tysonas ir Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

Mike'as Tysonas ir Chabibas Nurmagomedovas | Youtube.com nuotr.

 Po kojos lūžio atsigaunantis airis Conoras McGregoras randa laiko „twitter“ tinkle rašinėti šlykščias žinutes. Jis savo komentarus skubiai ištrina, bet internautai vis tiek spėja juos išsaugoti.

Šį kartą airiui užkliuvo Chabibas Nurmagomedovas. Dagestanietis po airio nesėkmės Dustinui Poirier parašė, kad „gėris visada nugali blogį“. C.McGregoras apie tai pajuokauti nusprendė įtraukdamas į pokštą mirusį Ch.Nurmagomedovo tėvą.

„Covid yra gėris, o tėvas – blogis?“, - klausė C.McGregoras.

C.McGregorą iš karto pasmerkė Ch.Nurmagomedovo agentas Ali Abdelazizas ir bičiulis Danielis Cormier. Dagestanietis tokį airio elgesį plačiau pakomentavo bendraudamas su bokso legenda Mike'u Tysonu.

„Kai jis šneka tokius dalykus, tai akivaizdu, kad jo lūpomis kalba blogis. Tik blogis gali kalbėti apie tavo tėvą, žmoną, vaikus, religiją. Jei esi normalus žmogus, tuomet apie tokius dalykus niekada taip nekalbėsi. Aš tą jo komentarą vertinu paprastai – jis tikriausiai prisigėrė ir tada taip parašė. Kitą dieną jis visada ištrina tokias žinutes. Jis ryte sugrįžta į realybę ir supranta, kokių nesąmonių pridirbo. Tada tos žinutės dingsta. Tą jis daro nuolatos“, - sakė Ch.Nurmagomedovas.

M.Tysonas tuomet pareiškė, kad koviniame sporte, keliant ažiotažą, praktiškai nėra taisyklių, tačiau Ch.Nurmagomedovas priminė, kad C.McGregoras šaiposi ne iš gyvo žmogaus, o iš velionio.

„Sutinku, kad purvo pylimas yra būdas reklamuoti kovą, tačiau šį kartą jis kalba apie žmogų, kurio nebėra su mumis. Tai tik parodo tikrąjį Conoro veidą. Parodo, kad jis yra padugnė. Kai esi vienas geriausių pasaulyje ir atėjęs į barą trenki 70-mečiui ar panašiai, tai tik parodo, kas dedasi tavo širdyje. Juk pats esi tėvas, turi vaikų. Kaip tu gali taip elgtis? Aš nesuprantu, kodėl Conoro aplinkos žmonės jo neatveda į protą. Kai tampi turtingas, aplink tave susiburia daug apsimetėlių. Jie tik nuolankiai tau pritaria, nepasako tiesos ir bijo išsakyti kokią nors kritiką, nes tada patys neteks komforto zonos. Tikri draugai, tikri žmonės šlove ir turtais nesirūpina. Tie, kas visada buvo su tavimi, nesidomi tavo turtais. Jie visada lieka tikrais žmonėmis, tais, kuriais gali pasitikėti, o Conoro aplinka pastaraisiais metais labai pasikeitė. Man atrodo, ten beveik nieko nebeliko iš jo ankstyvųjų karjeros dienų. Kiekvienam žmogui reikia tokių draugų, kurie primintų, kas yra blogis ir kas yra gėris“, - teigė dagestanietis.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (11)
Registruoti
Anoniminiai (11)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų