Laurel Hubbard | Scanpix nuotr.

Laurel Hubbard | Scanpix nuotr.

 43-ejų Naujosios Zelandijos sunkiosios atletikos atstovė Laurel Hubbard, kuri gimė kaip Gavinas Hubbardas, Tokijo olimpiadoje tapo pirmąja translyte sportininke per žaidynių istoriją.

Naujosios Zelandijos atstovė visus tris savo bandymus atliko nesėkmingai ir liko neklasifikuota. Auksą su 320 kg dvikovėje laimėjo kinė Li Wenwen. Sidabrą po puikios stūmimo rungties išpėlšė britė Emily Jade Campbell (283), o bronza atiteko amerikietei Sarah Robles (282).

Tokio amžiaus sportininkės sunkiojoje atletikoje retai varžosi aukščiausiame lygyje ir L.Hubbard po olimpinio debiuto pripažino, kad jau jaučia metų naštą. Naujosios Zelandijos sportininkė užsiminė, kad po olimpiados veikiausiai baigs karjerą.

„Metų naštą jau tikrai jaučiu. Tiesą pasakius, ją jaučiu jau senokai. Jei ne priešuždegiminiai vaistai, manęs turbūt čia jau nebebūtų. Turbūt atėjo laikas pakabinti batus ant vinies ir koncentruotis į kitus dalykus“, - sakė L.Hubbard.

Sportininkė po olimpiados tapo dar žinomesnė pasaulyje ir galėtų tuo naudotis, tačiau pažymėjo, kad niekada netroško šlovės ir tokio dėmesio, kurio sulaukė.

„Nemanau, kad galiu kažkam tapti idealu ir nesu tikra, kad to noriu. Į sportą atėjau ne dėl šlovės ir dėmesio. Tiesiog tikiuosi, kad savo pasirodymu galbūt kažką įkvėpsiu ir padrąsinsiu“, - pridėjo sportininkė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų