Simone Biles | Scanpix nuotr.

Simone Biles | Scanpix nuotr.

 Iš psichologinės duobės „pakilusi“ 24-erių amerikietė Simone Biles prieš keletą dienų užbaigė pasirodymą Tokijo olimpiadoje, laimėdama bronzą pratimuose ant buomo.

Amerikietė 2016 m. Rio de Žaneiro olimpiadoje laimėjo auksą komandinėse varžybose, daugiakovėje, atraminiuose šuoliuose ir laisvuosiuose pratimuose bei bronzą – pratimuose ant buomo. Tokijuje ji pridėjo sidabrą komandinėse varžybose ir bronzą pratimuose ant buomo. S.Biles dėl psichologinių problemų komandinių varžybų nebaigė, vėliau atsisakė startuoti daugiakovės, atraminių šuolių, pratimų ant įvairiaaukščių lygiagrečių ir laisvųjų pratimų finaluose.

Po finalo duotame interviu S.Biles atskleidė, kad olimpinių žaidynių metu išgyveno artimo žmogaus netektį – netikėtai mirė jos teta, tačiau tai nebuvo vienintelis veiksnys, kuris pablogino S.Biles psichologinę sveikatą. Kalbėdama „Today“ laidoje, S.Biles pripažino, kad prie jos psichologinių problemų galėjo prisidėti ir pedofilas Larry Nassaras, priekabiavęs prie jos paauglystėje.

„Kai apie tai pagalvoju, tai suprantu, kad tai išties galėjo mane paveikti. Pasąmonėje yra tam tikrų „jungiklių“, kurių pati nežinai. Manau, kad ta patirtis galėjo mane paveikti. Tiksliai į šį klausimą sunku pasakyti, nes tai buvo itin beprotiška savaitė“, - sakė S.Biles, kuri JAV rinktinėje yra vienintelė likusi gimnastė, kentusi L.Nassaro priekabiavimą.

S.Biles buvo viena iš 150 moterų, apkaltinusių buvusį JAV gimnastikos rinktinės gydytoją L.Nassarą seksualiniu priekabiavimu. Dar anksčiau jis buvo nuteistas už vaikų pornografijos nusikaltimus ir sulaukė laisvės atėmimo bausmės iki 175 metų. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (4)
Registruoti
Anoniminiai (4)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų