„Žalgiris“ Europos lygos atranką svečiuose pradėjo nulinėmis lygiosiomis su „Mura“ futbolininkais fotogalerija (32)

2021.08.05 22:49
„Muros“ ir „Žalgirio“ rungtynės | Elvio Žaldario nuotr.

„Muros“ ir „Žalgirio“ rungtynės | Elvio Žaldario nuotr.

UEFA Europos lygos atrankos pirmosios rungtynės Slovėnijoje tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Mura“ komandų baigėsi be įvarčių 0 – 0.

Jakubas Sylvestras 12-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Hugo Videmonto 16-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai sugavo „Mura“ ekipos vartininkas Matko Obradovičius. Tomi Horvatas 35-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Zanas Karničnikas antrojo kėlinio pradžioje atliko pavojingą smūgį galva, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko ir rezultatas nepakito. Luka Bobičanečas 57-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau sukurti pavojaus nepavyko. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Tomislavas Kišas, kurio 87-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai atrėmė vartų sargas M.Obradovičius.


Rungtynių eiga:

90 min. Rungtynės baigėsi be įvarčių 0 – 0.

Rungtynių statistika („Mura“ – „Žalgiris“)

Rungtynių statistika („Mura“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

Rungtynių statistika („Mura“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

90 min. Pridedamos 4 papildomos žaidimo minutės.

87 min. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Tomislavas Kišas, kurio smūgiuotą kamuolį atrėmė M.Obradovičius.

78 min. „Mura“ paskutinėmis minutėmis žaidžia aktyviau, spaudžia varžovus ir uždirbo keletą kampinių.

57 min. Luka Bobičanečas baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau sukurti pavojaus nepavyko. 

51 min. Zanas Karničnikas atliko pavojingą smūgį galva, tačiau nukreipti kamuolio į vartus nepavyko ir rezultatas nepakito. 

46 min. Prasideda antrasis rungtynių kėlinys.

45 min. Per pirmąjį kėlinį nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko 0 – 0.

Pirmojo kėlinio statistika („Mura“ – „Žalgiris“)

Pirmojo kėlinio statistika („Mura“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

Pirmojo kėlinio statistika („Mura“ – „Žalgiris“) | „Scoreboard“ statistika

35 min. Tomi Horvatas atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

32 min. Tikslaus perdavimo sulaukęs H.Videmontas atliko smūgį, tačiau įveikti M.Obradovičiaus gynybos nepavyko.

30 min. „Žalgiris“ aktyviai žaidžia prie varžovų vartų. Lietuvos klubas jau atliko 10 smūgių, kai tuo tarpu „Mura“ futbolininkai dvigubai mažiau – 5.

16 min. Hugo Videmonto smūgiuotą kamuolį sėkmingai sugavo „Mura“ ekipos vartininkas Matko Obradovičius.

12 min. Jakubas Sylvestras atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

0 min. Teisėjas skelbia rungtynių pradžią!


Startinės komandų sudėtys:

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.

Startinės sudėtys | Organizatorių nuotr.


Įdomūs faktai: 

• „Mura“ kelias buvo vingiuotas – su pakilimais ir nuopuoliais. Pirmą rimtą pergalę klubas pasiekė 1975 metais, kai įsiterpė į didžiųjų miestų – Liublianos ir Mariboro – klubų dominavimą ir laimėjo Slovėnijos Respublikos taurę.

• Ekipos pagrindą sudaro slovėnai ir legionieriai iš Kroatijos (jų 7), taip pat yra futbolininkų iš Albanijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Juodkalnijos. Vienas iš kroatų – Marinas Karamarko – yra žalgiriečio Marko Karamarko pusbrolis. 

• Prieš kelias savaites startavusiame naujame Slovėnijos lygos sezone „Mura“ dar neiškovojo pergalių – per trejas rungtynes pasiektos vienos lygiosios. Visgi tokius rezultatus galima aiškinti tuo, kad komanda didžiausią dėmesį skyrė tarptautiniam frontui, o vietos lygoje neretai duodavo ir savo lyderiams atsikvėpti.

• „Žalgirio“ ir „Mura“ poros nugalėtojas Europos lygos finaliniame atrankos etape susitiks su Graco „Sturm“ futbolininkais.


Komentarai: 

Mario Paveličiaus, Vilniaus „Žalgirio“ komandos naujokas:

„Esu keturis kartus žaidęs Europos lygos grupių etape. Du kartus pavyko praeiti ir grupių etapą patekti ir į atkrintamąsias varžybas. Žaisti tarptautines rungtynes prieš kitas komandas puikiuose stadionuose – nuostabus jausmas. Atvirai kalbant, apie Lietuvą daug nežinojau prieš atvykdamas, bet žinojau, kad yra tokia Vilniaus „Žalgirio“ komanda. Pasirinkau čia atvykti, nes klubo vizija aiški, galiu padėti šiai komandai padėti pasiekti turimų ambicijų. Be to, Vilnius yra sostinė, miestas atrodo gražus. Pagrindinė mano pozicija – dešinio krašto gynėjas, bet esu žaidęs ir kitose pozicijose. Galbūt nesu greičiausias žaidėjas, bet pakankamai greitas, techniškas, gebu skaityti žaidimą."  


Komandų forma:

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

Komandų forma | Organizatorių nuotr.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (32)
Registruoti (1)
Anoniminiai (31)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų