Simone Biles | Scanpix nuotr.

Simone Biles | Scanpix nuotr.

  Iš psichologinės duobės „pakilusi“ 24-erių amerikietė Simone Biles antradienį pasiryžo dalyvauti Tokijo olimpiados sportinės gimnastikos pratimų ant buomo finale ir pasirodė sėkmingai – surinko lygiai 14 balų bei iškovojo bronzą. Ją aplenkė tik dvi kinės – Guan Chenchen (14.633) ir Tang Xijing (14.233).

Amerikietė 2016 m. Rio de Žaneiro olimpiadoje laimėjo auksą komandinėse varžybose, daugiakovėje, atraminiuose šuoliuose ir laisvuosiuose pratimuose bei bronzą – pratimuose ant buomo. Tokijuje ji pridėjo sidabrą komandinėse varžybose ir bronzą pratimuose ant buomo. S.Biles dėl psichologinių problemų komandinių varžybų nebaigė, vėliau atsisakė startuoti daugiakovės, atraminių šuolių, pratimų ant įvairiaaukščių lygiagrečių ir laisvųjų pratimų finaluose.

Po finalo duotame interviu S.Biles atskleidė, kad olimpinių žaidynių metu išgyveno artimo žmogaus netektį – netikėtai mirė jos teta. Tai įvyko tuo metu, kai S.Biles jau buvo pranešusi apie psichologines problemas.

„Prieš 2 dienas netikėtai mirė mano teta. Tai buvo dar vienas sukrėtimas. Norėčiau priminti žmonėms, kad jie, prieš rašydami komentarus internete, ilgiau pagalvotų, nes jie net neįsivaizduoja, ką sportininkams tenka išgyventi. Aš kiekvieną dieną buvau apžiūrima gydytojų ir turėjau po du apsikankymus per dieną pas sporto psichologą. Tai man kiek padėjo susigrąžinti vidinę ramybę. Galiausiai medikai man leido startuoti pratimuose ant buomo, nors pati to nesitikėjau“, - sakė S.Biles.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų